Voor de dienstp3 Binnen Vaste Geleide Vertoning voor Winkelcomplexadvertenties
Productdetails
| Modulegrootte: | 768mm×768mm | Pixelhoogte: | 3mm |
|---|---|---|---|
| Eenheidsgewicht: | 38kg | Helderheid: | >1200nits |
| Pixelmislukking: | < 0=""> | Beveiligingsniveau (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP40/IP21 |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,geleide videomuurvertoning |
||
Productbeschrijving
Voor de dienstp3 Binnen Vaste Geleide Vertoning voor Winkelcomplexadvertenties
P3 Binnen Vaste Geleide Vertoning Describtion:
(1) het wordt wijd gebruikt in winkelcomplex, reclame, conferentie, bars en andere binnenplaatsen.
(2) standaardmodulegrootte met aluminium materieel kabinet.
(3) het is geschikt voor u om de delen van de module te vervangen.
(4) hoge contrastverhouding en hoge grijze schaal.
P3 Binnen Vaste Geleide Vertoning Fetures:
(1) de kleine hoogten staan u toe om van hoge definitiebeelden en hoge kleurentrouw en uniformiteit te genieten.
(2) wijd het bekijken hoek: De het bekijken hoek met inbegrip van 140 graad bij horizontale lijn
en 140 graad bij verticale lijnen, die u een brede waaier verstrekt om van het beeld te genieten.
(3) de spanwijdte met lange levensuur en de lage machtsconsumptie beveiligen het het productenhoge rendement en praktische aspect. Met andere woorden, maakt het u sparen geld.
(4) de hoge vernieuwingsfrequentie waarborgt vlot van de video.
P3 Binnen Vaste Geleide Vertoningsspecificatie:
| Model | P3 |
| Pixelhoogte | 3mm |
| Eenheidsgrootte | 768mmx768mm |
| LEIDEN Type | SMD 2121 |
| Pixel/Eenheid | 256*256 |
| Eenheidsgewicht | 38kg |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Toepassing | Opslag-40~60° C, werken-20~50° C |
| Beveiligingsniveau (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Machtsconsumptie (AVG.) | 300w/m2 |
| Het drijven | 1/32 Aftasten (of 1/16 aftasten) |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Vernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Verwerking | met 16 bits |
| Max Brightness | >1200nits |
| Voeding | AC110V/240V, 50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1, 000 Uren |
| Levensduur | ≥ 100000 Uren |
| Pixelmislukking | < 0=""> |
Gevallen


Producthoogtepunten
Voor de dienstp3 Binnen Vaste Geleide Vertoning voor Winkelcomplexadvertenties P3 Binnen Vaste Geleide Vertoning Describtion: (1) het wordt wijd gebruikt in winkelcomplex, reclame, conferentie, bars en andere binnenplaatsen. (2) standaardmodulegrootte met aluminium materieel kabinet. (3) het is ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.