Lichtgewichtkabinets Binnenhd LEIDENE Vertoning voor Overleg Hoog Contrast 1.56mm
Productdetails
| Toegangsbescherming: | IP40/IP21 | Gebruik: | Binnen |
|---|---|---|---|
| kleur: | Volledig-kleur | MTBF: | ≥1000 uren |
| Comité Materiaal: | Het gieten | Comité gewicht: | 4.6kg |
| Scanmodus: | 1/32 Aftasten | Grijze schaal: | met 16 bits |
| Markeren |
winkelcomplex geleide vertoning,Modulaire LEIDENE vertoning |
||
Productbeschrijving
P1.56 Binnen Fijn Hoogtehd van het LEIDENE LEIDEN Vertonings Hoge Contrast Comité
Eigenschappen
1. Fijne hoogte LEIDENE Vertoning 1.56mm, heeft Fijne en rijke kleuren en uitzonderlijke vertoningskwaliteit
Goede uniformiteit. De punt-aan-punt correctietechnologie voorziet u zuiver beeld van grote gradatie.
2. Het is Lichtgewicht en het bezit eenvoudige structuren zodat het voor het vervoeren en het installeren geschikt is.
3. Meer dan 1500 Herz-de vernieuwingsfrequentie om het beeld te verzekeren is duidelijk en stabiel. Zelfs kleuren de lagere helderheid maar Hogere grayscale, about16-Beetje, 281trillion.
4. Snak beroepsleven, tot 50.000 uren, betekenen de Tijd tussen Mislukking meer dan 1000hours is, leven waarborgt en een uitstekende gebruikende ervaring verkrijgt.
Productdetails
| Pixelhoogte | 1.55mm |
| Pixeldichtheid | 409600 px/m2 |
| LEIDENE Lamp | SMD1010 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Comité Afmeting | 400*300mm |
| Comité Resolutie | 256*192px |
| Comité Gewicht | 4.6kg |
| Comité Materiaal | Het gieten |
| IP Tarief | IP40 (voor) /IP21 (achtergedeelte) |
| Helderheid | >800nits |
| Horizontale/Verticale het bekijken hoek | 140°/140° |
| Aftastenwijze | 1/32 Aftasten |
| Machtsconsumptie (avg.) | 220w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Kleuren | 281trillion |
| Inputvoltage |
AC 110/220±10% |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C -40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Leven | ≥50000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |



Betaling en verzending
Wij keuren L/C, T/T en andere betalingswijzen goed. Zoals voor verzending, waarborgen wij om binnen 20-25 werkdagen na de klantenplaatsen de orde te verschepen, maar de specifieke aankomsttijd wordt beïnvloed door het verschepen en reis.
FAQ
Q1: Wat is de pixelhoogte voor het Binnen LEIDENE Vertoningsscherm?
A1: Indoor&Outdoorpixel Pitch0.9mm aan 2.5mm
Q2: Waar wordt het gebruikt voor?
A2: Het gebruikte wijd voor informatiecentra, vermaaktrefpunten, conferentie en tentoonstellingszalen enz.
Q3: Kan het HD-video spelen?
A3: Ja, kan het de videofunctie van HD met het controlerende systeem van Novastar realiseren of van Linsn.
Q4: Wat is het controlerende systeem?
A4: Ons standaard controlerend systeem voor dit model is Novastar.
Q5: Hoe ongeveer de grootte van project?
A5: Wij kunnen de producten volgens de behoeften van u vervaardigen. Zo, kunt u de grootte met „breedte door hoogte“ aan ons aanbieden. Wij zullen de geschikte oplossing voor uw projectgrootte aanbieden.
Q6: Kon u wat alstublieft verklaren ONDERDOMPELING is en wat SMD is?
A6: Het dubbel van ONDERDOMPELINGSmiddelen in lijnpakket, roepen wij geleid lamp.SMD-middelenoppervlakte opgezet apparaat.
Producthoogtepunten
P1.56 Binnen Fijn Hoogtehd van het LEIDENE LEIDEN Vertonings Hoge Contrast Comité Eigenschappen 1. Fijne hoogte LEIDENE Vertoning 1.56mm, heeft Fijne en rijke kleuren en uitzonderlijke vertoningskwaliteit Goede uniformiteit. De punt-aan-punt correctietechnologie voorziet u zuiver beeld van grote ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.