4.81mm Binnen LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning 1/13 Beschikbare de Aftasten Voor/Achterdienst
Productdetails
| Pixelpitch: | 4.81mm | Pixeldichtheid: | 43264 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Kabinetsresolutie: | 104*104px/104*208px | Helderheid: | >1200nits |
| Drijfmethode: | 1/13 Aftasten | Het kader verfrist zich: | ≥ 60Hz |
| Markeren |
de geleide achtergrond van het het schermstadium,het stadiumachtergrond geleide scherm |
||
Productbeschrijving
Binnen de Huurstadium van de hoge Resolutie leidde het Volledige Kleur P4.8 Comité Matrijzenafgietsel Wiedend Vrije Beweging
Eigenschappen van het volledige scherm van de kleurenhuur:
1, Hoge nauwkeurigheid, goede intensiteit, goede vlakheid met het gieten van aluminiumkabinet.
2, met snel slot, gemakkelijk voor naadloze las en ontmantelen.
3, Lichtgewicht zeer geschikt om voor verschillende soorten te nemen waargebruik toon.
4, verfrissen zich hoog en de helderheid, zou volgens uw behoeften kunnen worden aangepast.
5, de Voor en achterdienst zijn beschikbaar.
6, Aan de muur bevestigd, het hijsen, gesteund stapelen.
7, Brede het bekijken hoek.
Toepassing
stadiumprestaties, barvermaak, plechtig huwelijk, conferentie, tentoonstelling, muzikaal theater en andere toepassing van de gebeurtenishuur;
Specificatie
| Model | IRA-4,8 |
| Pixelhoogte | 4.81mm |
| Pixeldichtheid | 43264 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm/500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 104*104px/104*208px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/13 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%/50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |


Producthoogtepunten
Binnen de Huurstadium van de hoge Resolutie leidde het Volledige Kleur P4.8 Comité Matrijzenafgietsel Wiedend Vrije Beweging Eigenschappen van het volledige scherm van de kleurenhuur: 1, Hoge nauwkeurigheid, goede intensiteit, goede vlakheid met het gieten van aluminiumkabinet. 2, met snel slot, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.