Het ultrahd Geleide Presentatiescherm, Binnenp3.91 Geleide het Schermhuur van SMD2121
Productdetails
| Pixeldichtheid: | 65536 pixels/m ² | LED-Type: | SMD2121 |
|---|---|---|---|
| kabinetsgewicht: | 8 kg | Grijze schaal: | met 16 bits |
| Levensduur: | ≥50000Hrs | MTBF: | >1000hrs |
| Markeren |
Vooronderhouds LEIDENE Vertoning,openlucht geleide videovertoningsraad |
||
Productbeschrijving
Ultra Voor Op service gerichte de Vertonings Binnenp3.9 Fijne Hoogte 8KG van HD Lichtgewicht
Productvoordelen:
1. Hoge vernieuwingsfrequentie: Met NOVAstar-controlesysteem, geen aftastenlijn wanneer gefotografeerd.
2. Hoog grijs niveau: 256 RGB toont elk, 16.7M kleuren, levendig en perfect videoeffect.
3. Hoge resolutie: De duidelijkste eigenschappen van de nieuwe generatie van LEIDENE vertoning.
4. Goede kleurenuniformiteit: Met Lamp Nationstar en verfris hoog MBI5123 IC.
5. Hoge Helderheid: 6000-8000cd/m2, automatisch aangepaste helderheid.
6. Hoog - kwaliteit: Ce, RoHS, FCC, UL, IP65, ISO9001 overgegaane + 72 Uren ernstige het verouderen tijd.
7. Spanwijdte met lange levensuur: over100,000hours, garantie minstens 2 jaar.
8. ODM&OEM: Beschikbare allebei. Verstrek Persoonlijke Aangepaste LEIDENE vertoningsaanbieding.
Zeer belangrijke Eigenschap:
• Facultatief van Convexe Gevormde, Concave Gevormd en de Golf Gevormde schermen
• Het voorontwerp van de de dienstmodule, gemakkelijk voor onderhoud
• Uiterst dichte meningsafstanden en grote meningshoeken
• Snel slotsysteem die snel optuigen toestaan
• Stille verrichting
• Uitstekend thermisch beheer
• Lichtgewicht en naadloos
• Toepassing: Huur/Vast
Specificatie:
| Model | IRA-3,9 |
| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m2 |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Installatie en de Diensttoegang | Voorzijde |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm/500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 128*128px /128 *256px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/16 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
Typische Toepassingen:
Kan wijd in velen verschillende context, zoals worden gebruikt: Van de de Zaalvergaderzaal van de Controlekamerontvangst de Bioskoop van het het Bevelcentrum
Onze Dienst:
Pre-produceert:
1. Krijg volledige behoeften van cliënten
2. Om een grondige analyse te maken
3. Bied een redelijkste en wetenschappelijke oplossing aan
4. Aangepast ontwerp
Bij het produceren:
1. Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten
2. Bijzonder van het Installatiecad en Ontwerp Diagram voor cliënten
Na de dienst:
1. 2 jaar vrij onderhouds
2. 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten
3. Vrije opleiding voor klanten in fabriek
4. De lokale Dienst van de Partnerinstallatie



Producthoogtepunten
Ultra Voor Op service gerichte de Vertonings Binnenp3.9 Fijne Hoogte 8KG van HD Lichtgewicht Productvoordelen: 1. Hoge vernieuwingsfrequentie: Met NOVAstar-controlesysteem, geen aftastenlijn wanneer gefotografeerd. 2. Hoog grijs niveau: 256 RGB toont elk, 16.7M kleuren, levendig en perfect ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.