P86500nits van het Openlucht Vaste LEIDENE de Muurweerstand Voor alle weersomstandigheden met 16 bits Vertoningsscherm
Productdetails
| Pixelpitch: | 8 mm | LED-Type: | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| Drijfmethode: | 1/8 aftasten | Grijze schaal: | met 16 bits |
| Helderheid: | >6500nits | Levensduur: | ≥100000hrs |
| Markeren |
kant van de weg geleide vertoning,openlucht waterdichte geleide adverterende panelen |
||
Productbeschrijving
P8 6500nits maken van het Hoge Vernieuwingsfrequentie Openlucht de Vaste LEIDENE Muur met 16 bits Vertoningsscherm waterdicht
Openlucht is het vaste LEIDENE vertoningsscherm perfect voor commerciële reclame, stadion, overheids openbare anniuncement enz. Het neemt het voordeel op helderheid, naadloze, van de kleurenconsistentie pixel aan pixel, energie - besparing, spanwijdte met lange levensuur enz. Ook, is het meer milieu, kon het inhoud veranderen door software elke dag te spelen in plaats van het veranderen van de druk of de kunststoffen wanneer u de adverterende banners moet veranderen.
Producteigenschappen:
1. De openlucht hoge helderheid van SMD en goede kwaliteit door hoogte goed te keuren - kwaliteit leds.
2. Grote uniformiteit en het schermvlakheid
3. Facultatief van Convexe Gevormde, Concave Gevormd en de Golf Gevormde schermen
4. De brede het bekijken engel, trekt meer publiek aan.
5. Het werk voor alle weersomstandigheden, past volledig aan het openluchtmilieu aan.
6. Hoog grijs niveau en hoge vernieuwingsfrequentie.
| Model | Od-8 |
| Pixelhoogte | 8mm |
| Pixeldichtheid | 15625 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 1024mm*768mm |
| Kabinetsresolutie | 128*96pixels |
| Kabinetsgewicht | 51kg |
| Kabinetsmateriaal | koud staal |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/8 aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 275w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH / 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |


FAQ
Q1: Hoe te om een juiste LEIDENE vertoning voor behoefte te kiezen?
A: U moet over de volgende drie vragen denken.
1.Where zult u voor gebruiken? Enkel voor binnen of openlucht?
2.Did u wilt het installeren in één vaste plaats of het willen zich op om het even welk ogenblik en hoe dan ook bewegen geschikt?
3.what is de specifieke grootte van het geleide scherm u als zou kopen?
Q2.How over uw pakket?
A: Goed, pakken wij gewoonlijk in houten dozen of vluchtgeval in. Het beslist over de grootte van uw punt en uw behoeften. Wij respecteren uw kiezen. Wij kunnen het embleem van uw bedrijf op de doos drukken.
Q3.: Mag ik de verzending kennen?
A: Ja, zullen wij met 20-25 werkdagen verschepen nadat wij uw storting ontvingen.
Producthoogtepunten
P8 6500nits maken van het Hoge Vernieuwingsfrequentie Openlucht de Vaste LEIDENE Muur met 16 bits Vertoningsscherm waterdicht Openlucht is het vaste LEIDENE vertoningsscherm perfect voor commerciële reclame, stadion, overheids openbare anniuncement enz. Het neemt het voordeel op helderheid, naadloze...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.