De commerciële Vrachtwagen Mobiele Geleide Vertoning, leidde het Aanhangwagenscherm voor Bevordering/Bericht
Productdetails
| LED-Type: | SMD1921/2525 | LEIDENE configuratie: | 1R1G1B |
|---|---|---|---|
| Kabinet materiaal: | Koud staal | kabinetsgewicht: | 50kg |
| Helderheid: | >6500nits | Specificatie: | Multi Beschikbare Grootte |
| Markeren |
mobiele geleide vertoningsvrachtwagen,geleide reclameaanhangwagen |
||
Productbeschrijving
De openlucht Commerciële Reclameaanhangwagen zette Mobiele LEIDENE Vertoning voor Bevordering, Bericht op
De producten zijn mobiel beeldscherm dat algemeen voor mobiele aanhangwagen LEIDEN vertoningsluchtverkeersbeheer, publiciteit van aanstaande gebeurtenissen zoals grote vergaderingen en sportevenementen, het commerciële reclame LEIDENE vertoningsscherm, winkelcomplex LEIDENE vertoning, het LEIDENE scherm voor mobiele media gebruikte.
Producteigenschappen
• Brede het bekijken hoek
• Energie - besparing
• Hoge kleurentrouw en uniformiteit
• Lage consumptie en lange levensduur
• Uitstekend thermisch beheer
• Gemakkelijk onderhoud
Productdetails
| Pixelhoogte | 4mm |
| Pixeldichtheid | 62500 px/m2 |
| LEIDEN Type | SMD1921/2525 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 1024*768mm |
| Kabinetsresolutie | 256*192px |
| Kabinetsgewicht | 50kg |
| Kabinetsmateriaal | koud staal |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/8 Aftasten |
| Machtsconsumptie (avg.) | 300w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Voeding | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | ≥100000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |
Prouductbeelden


Voordelen
Uitstekende waterdichte structuur: Zoals voor openlucht mobiele LEIDENE vertoning, moet het goed in waterdicht doen. Onze producten kunnen bijna helemaal anti-stof en anti-waterstraal. Zo kan zich de LEIDENE vertoning vrij bewegen.
Hoogwaardig: De helderheid van 6500nits en brede het bekijken hoek kan aan de behoeften van mensen voldoen die bij verschillende afstanden nog op langere het bekijken afstand letten. Grayscale van met 16 bits zorgt ook ervoor dat de kleur van het beeld levendig en gevoelig is.
Sterke plasticiteit: Het kan spelen redelijk om het even wat u als adverterende of belangrijke berichten door woorden, symbolen en video wilt uitspreiden. Zoals voor u, hebt u de rechten voor het creëren van de inhoud en de vorm in handen. Gemakkelijker te werken: Het is beschikbaar zowel voor het volledige verre controleren als programmering ter plaatse via telefoon, tablet, laptop en computer.
De diensten
Wij kunnen de aanpassingsdienst voor aangepaste producten aanbieden en kunnen onsite installatie en de testende dienst verlenen.
Wij verlenen 2 jaar garantie en de vrije reparatiedienst voor onze verkochte producten.
Wij verstrekken ook vrije opleiding aan de ingenieur van klanten.
Uiteinden
Betaling: Wij keuren L/C, T/T, Western Union goed.
Verzending: Wij zullen binnen 20-25 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste, maar de specifieke geleverde tijd zal door de scheepvaartmaatschappij en het verschepen details worden beïnvloed.
Pakket: Wij pakken gewoonlijk het product in een houten doos of vluchtgeval in
Producthoogtepunten
De openlucht Commerciële Reclameaanhangwagen zette Mobiele LEIDENE Vertoning voor Bevordering, Bericht op De producten zijn mobiel beeldscherm dat algemeen voor mobiele aanhangwagen LEIDEN vertoningsluchtverkeersbeheer, publiciteit van aanstaande gebeurtenissen zoals grote vergaderingen en ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.