Openlucht Opheffende Mobiele Geleide Vertoningsvrachtwagen, Mobiele Videovertoning 6mm Pixelhoogte
Productdetails
| Pixelpitch: | 6 mm | Pixeldichtheid: | 27778 px/m ² |
|---|---|---|---|
| Machtsconsumptie (AVG.): | 300W/m ² | Ingangsspanning: | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag): | -20~50°C/-40~60°C | Vochtigheid (het werken/opslag): | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| Levensduur: | ≥100000hrs | Pixelmislukking: | <0> |
| Markeren |
mobiele geleide vertoningsvrachtwagen,geleide reclameaanhangwagen |
||
Productbeschrijving
Mobiele LEIDENE van de openlucht de Opheffende LEIDENE Van Vertoningsvrachtwagen Schermen voor Reclame
De producten zijn mobiel beeldscherm dat algemeen voor mobiele aanhangwagen LEIDEN vertoningsluchtverkeersbeheer, publiciteit van aanstaande gebeurtenissen zoals grote vergaderingen en sportevenementen, het commerciële reclame LEIDENE vertoningsscherm, winkelcomplex LEIDENE vertoning, het LEIDENE scherm voor mobiele media gebruikte.
Eigenschappen
1) Regelbare hoogte en flexibele verrichting
2) De hoge helderheid en het Hoge contract, het kunnen de kleurrijke beelden verstrekken.
3) Het modulaire ontwerp, het kan verbonden in verschillende kabinetformaten om aan de eisen van de verschillende klant te voldoen
4) Het masker verzekert die uniformiteit en het schermvlakheid. En het publiek zal een duidelijke mening over het beeld zelfs in direct zonlicht hebben.
5) De brede het bekijken hoek van (Horizontaal/verticale) 140°/140° verstrekt het publieks verschillende visuele plezier, dat ook het aantal kijkers verhoogt en verkrijgt betere resultaten.
Prouductdetails
| Pixelhoogte | 6mm |
| Pixeldichtheid | 27778 px/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 1152*960mm |
| Kabinetsresolutie | 192*160px |
| Kabinetsgewicht | 65kg |
| Kabinetsmateriaal | koud staal |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/6 Aftasten |
| Machtsconsumptie (avg.) | 300w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Voeding | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | ≥100000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |
Productbeelden



Voordelen
1) Geen kwestie wat uw gebeurtenis of paneelafmeting kan zijn, specialiseren wij ons in het verstrekken van de juiste grootte en het aantal LEIDENE schermen voor de meest efficiënte het bekijken mogelijkheden voor uw publiek.
2) De elk van onze modulaire of mobiele LEIDENE schermen zijn zeer draagbaar, toestaand u om de flexibiliteitsaanpassing over de LEIDENE hoogte van de Vertoning te hebben.
3) Ons bedrijf specialiseert zich in LEIDENE vertoning meer dan tien jaar. En wij hebben bevredigende en betrouwbare projecten voor talloze klanten en gewonnen unaniem lof verstrekt.
De diensten
1) Wij kunnen de aanpassingsdienst voor aangepaste producten aanbieden en kunnen onsite installatie en de testende dienst verlenen.
2) Wij verlenen 2 jaar garantie en de vrije reparatiedienst voor onze verkochte producten.
3) Wij verstrekken ook vrije opleiding aan de ingenieur van klanten.
Uiteinden
1) Betaling: Wij keuren L/C, T/T, Western Union goed.
2) Verzending: Wij zullen binnen 20-25 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste, maar de specifieke geleverde tijd zal door de scheepvaartmaatschappij en het verschepen details worden beïnvloed.
3) Pakket: Wij pakken gewoonlijk het product in een houten doos of vluchtgeval in.
Producthoogtepunten
Mobiele LEIDENE van de openlucht de Opheffende LEIDENE Van Vertoningsvrachtwagen Schermen voor Reclame De producten zijn mobiel beeldscherm dat algemeen voor mobiele aanhangwagen LEIDEN vertoningsluchtverkeersbeheer, publiciteit van aanstaande gebeurtenissen zoals grote vergaderingen en sporteveneme...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.