De lichtgewichtraad van de Winkel Voorvertoning, Binnen LEIDENE van P2.98 Comité Vertoning
Productdetails
| Pixeldichtheid: | 112896 pixels/m2 | kabinetsgewicht: | 8kg |
|---|---|---|---|
| Grijze schaal: | met 16 bits | Levensduur: | ≥50000Hrs |
| Drijfmethode: | 1/22 Aftasten | IP classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP40/IP21 |
| Markeren |
openlucht geleide videovertoningsraad,Buiten full color led scherm |
||
Productbeschrijving
Voor Op service gericht Gemakkelijke de Installatie Lichtgewicht LEIDEN van de Vertonings Binnenhuur P2.98 paneel
Beschrijving:
1. Één enkele typemodule, kan de kosten voor vervangstukken veel drukken.
2. Gemakkelijk Onderhoud
Kan de steun voordienst, modules worden genomen zonder de achterdeur te openen, worden de machtsleveranciers bevestigd zonder schroeven.
3. Lampbescherming
Bij de bodem van kabinet, is er speciaal ontwerp dat kan helpen om lamp tijdens installatie te beschermen.
4. Geschikte en sterke Sloten
De slotverrichting is gemakkelijk genoeg om installatie vast te maken en te ontmantelen. Het kan 10 meters dragen voor het verticale hangen en zorgt van naadloze verbinding ervoor.
5. Één knoop voor zowel macht als gegevenssignaal
6. De krommeinstallatie is beschikbaar voor zowel 500*500mm als de kabinetten van 500*1000 mm
7. 500*500 mm-de kabinetten en 500*1000mm de kabinetten kunnen elkaar gemakkelijk aanpassen.
8. De rechte en gebogen kabinetten kunnen samen foutloos door slot worden aangesloten.
9. RCFG-het dossier kan aan fabriek worden opgeslagen. Als los u het RCFG-dossier, enkel“ klikt herstel fabriek“.
10. Kan als Dance Floor-LEIDENE vertoning worden gebruikt
11. Gemakkelijke grondinstallatie
Speciaal structureel ontwerp dat u helpt om het scherm op grond gemakkelijk te installeren
Specificaties:
| Model | IRA-2,98 |
| Pixelhoogte | 2.98mm |
| Pixeldichtheid | 112896 pixels/m2 |
| LEIDEN Lamptype | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm 500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 168*168px 168*336px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/22 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) |
10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
Typische Toepassingen:
Kan wijd in velen verschillende context, zoals worden gebruikt: Controlekamer, Ontvangstzaal, Vergaderzaal, Bevelcentrum, Bioskoop, enz.
Bedrijfprofiel:
De Visietechnologie Co.Limited van Shenzhenbako.
Wij zijn een volledige waaierfabrikant en LEIDENE vertoningsoplossingenleverancier en zijn assistentsystemen wereldwijd sinds 2009, gestationeerd in Shenzhen met een 6,000m2-faciliteit van het productieoverzicht om internationale eisen te behandelen. Wij verstrekken het one-stop winkelen in het ontwerp, productie, en distributies van LEIDENE vertoningen en oplossingen globaal voor onze klanten in eigen land en.
Onze producten omvatten waaiers van binnen, openlucht, vast, huur en creatieve LEIDENE Oplossingen voor diverse toepassingen met inbegrip van sporten, reclame, overleg, winkelcomplexxen, stadions, tentoonstellingen of een andere binnen en openluchtgebeurtenissen die aan uw verbeelding komen.
Wij volgen strikt ISO9001: de kwaliteitsbeheersysteem van 2008 en overgegaan Ce, FCC, UL, ROHS, CCC enz. Elk van deze factoren verzekeren hoogte - kwaliteits LEIDENE producten en de doeltreffende diensten.




Producthoogtepunten
Voor Op service gericht Gemakkelijke de Installatie Lichtgewicht LEIDEN van de Vertonings Binnenhuur P2.98 paneel Beschrijving: 1. Één enkele typemodule, kan de kosten voor vervangstukken veel drukken. 2. Gemakkelijk Onderhoud Kan de steun voordienst, modules worden genomen zonder de achterdeur te ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.