De hoge van de Openlucht Vaste LEIDENE van de helderheids6000nits Voordienst P6.67 Banner Videovertoningsraad
Productdetails
| Grijze Schaal: | met 16 bits | Drijfmethode: | 1/8 aftasten |
|---|---|---|---|
| Pixelconfiguratie: | 1R, 1G, 1B | Vernieuwingsfrequentie: | 1920HZ |
| Kabinetsmateriaal: | Het gieten | Certificering: | FCC,Rohs,CE |
| Kabinetsafmeting: | 960*960mm | Oorsprong: | Shenzhen China |
| Geleid Type: | SMD2727 | ||
| Markeren |
het straat geleide scherm,openlucht waterdichte geleide adverterende panelen |
||
Productbeschrijving
De hoge van de Openlucht Vaste LEIDENE van de helderheids6000nits Voordienst P6.67 Banner Videovertoningsraad
P6.67 Openlucht Vaste LEIDENE Vertoningsbril
| Model | Odf-6 |
| Pixelhoogte | 6.67mm |
| Pixeldichtheid | 28224 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2727 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 960mm*960mm |
| Kabinetsresolutie | 144*144pixels |
| Kabinetsgewicht | 65kg |
| Kabinetsmateriaal | koud staal |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >5500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/8 aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 250w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH / 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hours |
| Levensduur | ≥50000hours |
In sommige gevallen, in het bijzonder voor klein reclameteken, verkiezen de cliënten voor de dienstpanelen.
Normaal hebben wij oplossing twee voor deze voordienstpanelen: men is voor-geopende panelen met hydraulische bar die van de voorzijde van kabinet kan worden geopend, is andere voor de dienstmodules die direct van de voorzijde van paneel kunnen worden verwijderd. Ongeveer controleren deze twee oplossingen, pls na beelden:
Oplossing 1: Voor open panelen met hydraulische bar


Solution2: voor de dienstmodules die van de voorzijde van paneel kunnen worden verwijderd
Het kabinet wordt aangepast, hangt het van uw behoefte af.


Hier is ons voor de dienstpaneel met IP68 geleide module

Hier is ons voor de dienstpaneel met IP68 geleide module. Gelieve te merken op dat dit heimelijke kabinet wordt verzegeld,
zo bij de rug is IP68.

Pls laat me zo weten welk model u verkiest, pls het weet, zullen wij u het best oplossing aanbieden.
Waarom kies ons?
1. wij zijn bezig geweest met geleide vertoningsvervaardiging meer dan 12 jaar;
2. Hoog wij niet alleen - kwaliteitsproducten, maar ook de volledige pakketdienst, met inbegrip van aanbiedings professionele oplossing, installatiegids, vrije opleiding,
dienst van 24 uren de online naverkoop;
3. Uitgevoerd naar meer dan 200 landen, gaf 95% van cliënten positieve commentaren op onze producten;
4. Neem markten zoals ISE, Infocomm, ISA deel, tonen Prosound & het licht, enz.
5. Vóór levering, zijn elke panelen onder 3 dagen hetwitte testen;
Producthoogtepunten
De hoge van de Openlucht Vaste LEIDENE van de helderheids6000nits Voordienst P6.67 Banner Videovertoningsraad P6.67 Openlucht Vaste LEIDENE Vertoningsbril Model Odf-6 Pixelhoogte 6.67mm Pixeldichtheid 28224 pixels/m2 LEIDEN Type SMD2727 LEIDENE Configuratie 1R1G1B Kabinetsafmeting 960mm*960mm ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.