lichtgewicht beweegbare de affichevertoning van P2.5 met nationstar leds
Productdetails
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥2880 Herz | IP classificatie (voorzijde/achtergedeelte): | IP43 |
|---|---|---|---|
| Pixelhoogte: | 2.6 MM. | Weergevenhoek: | 160° (horz.)/140° (vert.) |
| Onderhoud: | De voordienst | Helderheid (cd/㎡): | 600~800 |
| Kleur Grayscale: | 14~16bit | ||
| Markeren |
Het geleide Affichescherm,Spiegel LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
lichtgewicht beweegbare de affichevertoning van P2.5 met nationstar leds
P2.5 de beweegbare toepassing van de affichevertoning
- De volledige kleurenp2.5 LEIDENE affichevertoning wordt wijd gebruikt op Binnengebied, volkomen aangezien de hoofdachtergrond voor divers stadium toont, handel toont, overleg, enz. Het is van grote kwaliteit, HD-beeld het bekijken en beste bekijkend afstand.
- Het heeft met snel-sluit systeem en 100% geen hulpmiddeleninstallatie uitgerust, die het zeer te assembleren, te ontmantelen en onderhoud gemakkelijk maakt.
- De prijzen zijn zeer concurrerend, bereikend goede prestaties met beperkte begroting.
P2.5 de beweegbare eigenschappen van de affichevertoning
- Het product is lichtgewicht, ruimtebesparend en arbeidsbesparend.
- Met indicatorlichten en achtereind flexibele deur, is het product gemakkelijk te testen en te handhaven.
- Het product dat met snelle sluitenmethodes wordt ontworpen, die geen hulpmiddeleninstallatie ter beschikking stellen.
- Het product brengt aardige verschijning en eenvoudige structuur.
- U kon van de videoprestaties genieten van HD toe te schrijven aan zijn hoge vernieuwingsfrequentie.
- U zult concurrerende prijzen en de goede naverkoopdiensten krijgen.
P2.5 de beweegbare bril van de affichevertoning
| BP-2 | |
| Fysieke Hoogte | 2.5mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 2121 |
| Pixeldichtheid | 169,344pixels/㎡ |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 160×160 |
| Gehele Vastgestelde Afmetingen (W × H) (mm) | 640×1920×35 |
| Nr van Modules per Comité (W × H) | 2×9 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 64×64 |
| Fysieke Resolutie van Gehele Reeks (W x H) | 256×768 |
| Comité Materiaal | Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 32kg |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4,000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 200 W/reeks |
| Max Power Consumption | 600 W/reeks |
| Aftastenmethode | 1/32 Aftasten |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10°60℃/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30°60℃/10%60% |
| Helderheid | >1,000nits |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥2,880 Herz |
| Verticale het Bekijken Hoek | 160° |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40 |
| Framesnelheid | 60 fps |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Vatting | 6mm |


Producthoogtepunten
lichtgewicht beweegbare de affichevertoning van P2.5 met nationstar leds P2.5 de beweegbare toepassing van de affichevertoning De volledige kleurenp2.5 LEIDENE affichevertoning wordt wijd gebruikt op Binnengebied, volkomen aangezien de hoofdachtergrond voor divers stadium toont, handel toont, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.