P6.25 van de Openlucht Hoge de Huur LEIDENE van het Resolutiestadium de Consumptie Vertonings Lage Macht Brede het Bekijken Hoek
Productdetails
| Pixelpitch: | 6.25mm | Pixeldichtheid: | 25600 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| LED-Type: | SMD3535 | Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Helderheid: | >6500nits | Het bekijken hoek (H/V): | 140°/140° |
| Drijfmethode: | 1/10 aftasten | Machtsconsumptie (AVG.): | 420W/M2 |
| Markeren |
de geleide achtergrond van het het schermstadium,het stadiumachtergrond geleide scherm |
||
Productbeschrijving
P6.25 van de Openlucht Hoge de Huur LEIDENE van het Resolutiestadium de Consumptie Vertonings Lage Macht Brede het Bekijken Hoek
Productomschrijving:
1, Openlucht hoge resolutie en hoge helderheid
2, Toegangsbescherming IP65, weerbewijs en stofbewijs die zijn.
3, Hoge helderheidsuniformiteit en kleurenuniformiteit (≥95%)
4, Super dun en licht met het gieten het ontwerp van het aluminiumkabinet.
5, Goede anti-uv en antioxidatieprestaties.
6, Grote het bekijken afstand, 140° in horizontaal, 140° in verticaal.
7, Uitstekende vlakheid en geen het verbinden hiaat tussen modules
8, Snelle installatie en verwijdering met vlot verbindingsslot
Toepassingen:
overleg, tentoonstellingen, stadium, gebeurtenissen, bar en partij enz.
Specificatie
| Model | Ora-6,25 |
| Pixelhoogte | 6.25mm |
| Pixeldichtheid | 25600 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500x500mm/500x1000mm |
| Kabinetsresolutie | 80*80px/80*160px |
| Kabinetsgewicht | 8kg/14kg |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/10 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 420w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
Onze dienst
1)Antwoord uw onderzoek in 12 uren.
2)Het ervaren personeel beantwoordt al uw vraag in vloeiende Engels, Spaans, Russisch, enz.
3)Het aangepaste ontwerp is beschikbaar, worden OEM & ODM ingestemd met.
4)De exclusieve en unieke oplossing kan aan onze klant door onze goedgetrainde en ingenieurs en deskundigen worden verstrekt.
5)Speciale die korting en bescherming van verkoopgebied aan onze geleide vertoningsverdeler wordt geboden.
6)Stem in warm met uw bezoek in ons bedrijf als beschikbaar


Producthoogtepunten
P6.25 van de Openlucht Hoge de Huur LEIDENE van het Resolutiestadium de Consumptie Vertonings Lage Macht Brede het Bekijken Hoek Productomschrijving: 1, Openlucht hoge resolutie en hoge helderheid 2, Toegangsbescherming IP65, weerbewijs en stofbewijs die zijn. 3, Hoge helderheidsuniformiteit en ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.