80*80 de pixel P8 leidden de Achtergrond van het het Schermstadium, Hoge Definitie Geleide ultra Slanke Vertoning
Productdetails
| Pixelpitch: | 8 mm | Pixeldichtheid: | 15625 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| LED-Type: | SMD3535 | Kabinetsresolutie: | 80*80 pixel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte): | IP65/IP54 | Drijfmethode: | 1/5 aftasten |
| Grijze schaal: | met 16 bits | Levensduur: | ≥100000hrs |
| Markeren |
de geleide achtergrond van het het schermstadium,het stadiumachtergrond geleide scherm |
||
Productbeschrijving
P8 Openlucht LEIDENE van de Stadiumhuur Vertonings ultra Slanke en Lichtgewicht Hoge Vernieuwingsfrequentie
Zeer belangrijke Eigenschap
• Ultra slank en lichtgewicht
• Structuur van het huur de gietende aluminium
• Het naadloze verbinden
• Snel slotsysteem, gemakkelijke installatie
• Hoge vernieuwingsfrequentie en hoog contrast
• Brede het bekijken hoek
• Werkende beschikbare statusindicator
Specificatie
| Model | Orb-8 |
| Pixelhoogte | 8mm |
| Pixeldichtheid | 15625 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 640mmx640mm |
| Kabinetsresolutie | 80*80pixels |
| Kabinetsgewicht | 13kg |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/5 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 275w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
De Dienst van de productennaverkoop
1. Drie-jaren garantie voor het volledige systeem, behalve menselijke factoren en overmachtwaarborg.
2. Één van het jaar de kwaliteit, behoud van het leven, en om de onderhoudstijd in het contract te verzekeren.
3. De garantieperiode: het oplossen van problemen voor gebruikers door telefoon, fax of e-mail. Werk kostenloos de software bij.
4. In verband met de problemen van de productkwaliteit die door het ontwerp worden veroorzaakt, zijn de productie, de technologieinstallatie, het materiaal, de vervanging en het onderhoud vrij. De systeemschade die door overmacht (vloed, brand, aardbeving, oorlog, etc.) wordt veroorzaakt evenals gebruikers) kunstmatige storing (bouw, het schoonmaken) zou door de twee partijen moeten worden gecoördineerd aan résoudre. Entretien
5. Het leven lang voor het systeem: na de garantie, laden wij slechts de materiaalkosten.


Producthoogtepunten
P8 Openlucht LEIDENE van de Stadiumhuur Vertonings ultra Slanke en Lichtgewicht Hoge Vernieuwingsfrequentie Zeer belangrijke Eigenschap • Ultra slank en lichtgewicht • Structuur van het huur de gietende aluminium • Het naadloze verbinden • Snel slotsysteem, gemakkelijke installatie • Hoge vernieuwin...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.