Hoge de Grond Adverterende Raad van de Definitiep10 Voetbal met Greatwall-Voeding
Productdetails
| kabinet grootte: | 960X960mm | Voeding: | greatwall |
|---|---|---|---|
| Bestuurder IC: | MBI5153 | LED-Type: | DIP346 |
| Helderheid: | 5500nits | IP-tarief: | IP65 |
| Markeren |
stadionperimeter geleide vertoning,het stadiumachtergrond geleide scherm |
||
Productbeschrijving
De hoge Geleide Vertoning van Definitiep10 openluchtsporten Perimeter, leidde Huurvertoning
Het testen verzekert gekwalificeerd product vóór levering
A. het verouderen het testen
1. 100% volledig het witte testen
2. Voorwaarde: 3 dagen
B. trilling het Testen
Voorwaarde: Elk paneel jongstleden voor 3-5 de test van de minstrilling;
C. het waterdichte testen
100% het geteste kabinet is gekregen waterdicht
Waarom kies BAKOVISION?
1. meer dan 10 jaar ervarings in de geleide vertoningsindustrie, hebben wij de meeste begaafde ingenieurs om beste producten voor onze cliënten te ontwerpen;
2. De „klant eerst“ is ons geloof. Wij beloven om beste producten met de goede dienst voor onze cliënten aan te bieden;
3. Hoogste kwaliteitsmachines om hoogste kwaliteitsproducten te maken;
4. De strikte verwerkingsprocedures maakt perfect product. Elke productieprocedure, hebben wij QC om de kwaliteit te controleren;
5. De concurrerendste prijs maakt onze geleide vertoningen is afordable;
6. Normaal 2 jaar garantie, zelfs kunnen wij 3 jaar aanbieden garantie als onze cliënten nodig hebben;
7. Voor zeer belangrijke partners, kunnen wij financieringskrediet aanbieden;
Specificaties van Sportenperimeter Geleide Vertoning
| Pixelhoogte | 10mm |
| Pixeldichtheid | 10000dots/sqm |
| Kleurenconfiguratie | 1R1G1B |
| LEIDEN Pakket | SMD3535 |
| Modulegrootte | 320mm x 160mm |
| Moduleresolutie | 32dots x 16dots |
| Aandrijvingswijze | 1/4 Aftasten, Constante Stroom |
| Helderheid | >6500cd/sqm |
| Het bekijken Afstand | 10m100m |
| Het bekijken Hoek | H: 120°; V: 120° |
| Interface | Hub75 |
| Vernieuwingsfrequentie | 2000HZ |
| Framesnelheid | 120frame/sec |
| Grijze Schaal | 16.7M (Gesynchroniseerde) kleuren |
| Kleurentemperatuur | R.G.B helderheid 256 regelbaar niveau |
| Machtsinput | AC110V/220V ±10%, 50HZ |
| Maximum Machtsconsumptie | 750W/sqm |
| Ave. Machtsconsumptie | 250W/sqm |
| Opslagtemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Het werk Temperatuur | -20℃~+65℃ |
| Blinde vlektarief | <1> |
| MTBF | >10.000 Uren |
| Levensduur | >100.000 Uren |
| Maak waterdicht | IP65 |
| Werkende Vochtigheid | 10%~95% |
| Controlemethode | Synchroon, LINSN, NOVA |
| PC-Vertoningsresolutie | 1280x1024 |
| Controlepc | Met de Grafische kaart van DVI |
| Besturingssysteem | Win98, Win2000, XP, Win7, Win8 enz. |
| Videosignaalwijze | RF, S-VIDEO, RGB, RGBHV, YUV, YC ENZ. |
| Certificaat | Ce, RoHS |

Producthoogtepunten
De hoge Geleide Vertoning van Definitiep10 openluchtsporten Perimeter, leidde Huurvertoning Het testen verzekert gekwalificeerd product vóór levering A. het verouderen het testen 1. 100% volledig het witte testen 2. Voorwaarde: 3 dagen B. trilling het Testen Voorwaarde: Elk paneel jongstleden voor 3...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.