P33/50mm Flexibele Geleide Videogordijnhuur, het Transparante Geleide het Gordijnscherm van 80%
Productdetails
| Pixelhoogte: | 33/50mm | Net.weight/Kabinet: | 7kg |
|---|---|---|---|
| Max.Power Consumptie: | ≤430W/m ² | Avg.Power consumptie: | 150W/m ² |
| Helderheid: | 6500cd/m ² | Pixeldichtheid (pixel/m ²): | 600 |
| Transparantie: | 80% | Het bekijken Hoek (H/V): | 120°/60° |
| Markeren |
geleide voorgevelvertoning,flexibel geleid videogordijn |
||
Productbeschrijving
P (33/50mm) LEIDENE Gordijnvertoning, 80%-LEIDENE van de Transparantie Hoge Helderheid Videomuur
Beschrijving
Het gewicht per vierkante meter (ong. 7 kg/m ²), IP65-de classificatie op achter en voor, verborgen kabel en schakelaar en verre voedingdoos, materiaal (gewoonlijk aluminium) voor unieke hittedissipatie.
Elk van deze eigenschappen maken transparante LEIDEN vertoningen of „digitale netten“ ideaal voor ruwe milieu's.
Deze speciale reeks van hoog-helderheid LEDs verstrekt ook daglichtzicht tot 70 mm-pixelhoogte. Andere producten met 80.100 of meer pixelhoogten zijn typisch gebaseerd op één enkel pixel eerder dan een LEIDENE strook, die tot het maken ideaal voor nachtverschijning en architecturale installaties dicht bij LEIDENE verlichting. Deze eigenschappen zijn ideaal voor installatie op de voorgevel van een gebouw (MEDIA VOORGEVEL), waar het belangrijk is om lichtenbinnenkant te hebben die mensen toestaan om de buitenkant door het digitale net te zien. Dit product is ook zeer geschikt voor speciaal landschap en architectuurontwerp.
Voordeel
Speciale LEIDENE vertoningen voor binnen volledige kleur, met het mogelijke bekijken zelfs in daglicht dankzij de hoge helderheid LEDs. De reeks is gebaseerd en, lichtgewicht, dun, gemakkelijk op een uniek innovatief ontwerp te installeren en te leiden gebaseerd op integratie van glas en LEDs. De modulaire configuratie, met ingebed controlemechanisme en bedrading staat voor gemakkelijk toe installeert
Ons Product




| MODEL | 33/50mm |
| LEIDEN Type | DIP346 |
| Pixelconfiguratie | 2R2G2B |
| Pixelhoogte (H×W) mm | 33/50 |
| Modulegrootte (H×W×L) mm | enige lichte strook |
| Resolutie |
30×10 (H×W) andere grootte |
| Kabinetformaat (H×W×L) mm | 1000×500×60 andere grootte |
| Net.weight/Kabinet | 7.0kg |
| Toegangsbescherming (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65 |
| Macht | AC 240 of 110±10%, 50~60Hz |
| Nut | De Front&Reardienst |
| Max.Power consumptie | ≤430W/m ² |
| Avg.Power consumptie | 150W/m ² |
| Helderheid | 6500cd/m ² |
| Pixeldichtheid (pixel/m ²) | 600 |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 120°/60° |
| Contrastverhouding | 3,000:1 |
| Transparantie | 80% |
| Verrichtingstemperatuur/vochtigheid | -30°C aan +50°C/10% aan 95% |
| Leven (50%brightness) | 80,000hours |
| Grijze schaal | 14 beetje |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1920Hz |
| Framesnelheid | fps van 30/50/60 |
Bedrijfsinformatie:
Beperkt de Technologieco. van Shenzhenbako is een volledige waaierfabrikant en LEIDENE vertoningsoplossingenleverancier en zijn assistentsystemen wereldwijd sinds 2009, gestationeerd in Shenzhen met 6, 000m ² de faciliteit van het productieoverzicht om internationale eisen te behandelen. Wij verstrekken het one-stop winkelen in het ontwerp, productie, en distributies van LEIDENE vertoningen en oplossingen globaal voor onze klanten in eigen land en.
Onze producten omvatten waaiers van binnen, openlucht, vast, huur en creatieve LEIDENE Oplossingen voor diverse toepassingen met inbegrip van sporten, reclame, overleg, winkelcomplexxen, stadions, tentoonstellingen of een andere binnen en openluchtgebeurtenissen die aan uw verbeelding komen.
Wij volgen strikt ISO9001: de kwaliteitsbeheersysteem van 2008 en overgegaan Ce, FCC, UL, RoHS, CCC enz. Elk van deze factoren verzekeren hoogte - kwaliteits LEIDENE producten en de doeltreffende diensten.
Wij de Beroeps houden van de bedrijfcultuur ‚, Concentratie, Nadruk op leiden worden gericht die. Met de ontwikkeling van LEIDENE technologie en de perfervid concurrentie op het LEIDENE gebied.
Producthoogtepunten
P (33/50mm) LEIDENE Gordijnvertoning, 80%-LEIDENE van de Transparantie Hoge Helderheid Videomuur Beschrijving Het gewicht per vierkante meter (ong. 7 kg/m ²), IP65-de classificatie op achter en voor, verborgen kabel en schakelaar en verre voedingdoos, materiaal (gewoonlijk aluminium) voor unieke ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.