de Grijze Schaal met 16 bits leidde het Reuzescherm, leidde P3 9 de Schermen voor Gebeurtenissen Stille Verrichting
Productdetails
| Pixelpitch: | 3.91mm | Pixeldichtheid: | 65536 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Kabinetsafmeting: | 500*500mm/500*1000mm | Kabinetsresolutie: | 128*128px/128*256px |
| Drijfmethode: | 1/16 scan | Grijze schaal: | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (AVG.): | 320W/m2 | Levensduur: | ≥100000hrs |
| Markeren |
de geleide achtergrond van het het schermstadium,het overleg geleide scherm |
||
Productbeschrijving
P3.9 van de Binnen LEIDENE van de Stadiumhuur van het het Afgietselaluminium Vertoningsmatrijs de Structuurvernieuwingsfrequentie meer dan 1500Hz
Zeer belangrijke Eigenschap:
1.Ultra hoge Resolutie
2.Lightweight en Minder Thinkness
3.Truly naadloos het Verbinden Ontwerp en het Voorontwerp van de de dienstmodule, gemakkelijk voor onderhoud
4.Silent verrichting
5.Excellent thermisch beheer
Snel Detail:
1. Ultrallicht: lichtere 40% dan regelmatig aluminiumkabinet
2. Aanwijzingslichten om statuut van macht en signaalstatus te tonen
3, slank Avondmaal: met hoge weerstand, verdunner rond 30% dan aluminium
4. Snel koelend: de uitstekende prestaties van de hittedissipatie om de modulekring te beschermen
5. Diepste zwartheidsniveaus en lichte absorberende technieken
6. Het hoge grijze niveau en de goede kleurenuniformiteit met merk IC, leidden lamp
7. Anti-interference: speciale anti elektronisch-magnetische interferentiefunctie
8.High precisie: het naadloze verbinden hoewel CNC machine
Specificatie
| Model | IRA-3,9 |
| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm/500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 128*128px/128*256px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/16 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%/50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
Onze Dienst
1) Antwoord uw onderzoek in 24 werkuren.
2) Het ervaren personeel beantwoordt al uw vraag in vloeiende Engels en Russisch.
3) Het aangepaste ontwerp is beschikbaar, worden OEM & ODM ingestemd met.
4) De exclusieve en unieke oplossing kan aan onze klant door onze goedgetrainde en ingenieurs en deskundigen worden verstrekt.
5) Speciale die korting en bescherming van verkoopgebied aan onze verdeler wordt geboden.
6) Stem in warm met uw bezoek in ons bedrijf als beschikbaar.
7) Garantie: de waarborg van de 24 maandkwaliteit, na 24 maanden, slechts last voor de kosten van de reparatie. Tijdens de 24 van de garantiemaanden tijd, zullen wij voor om het even welke schade gebeurden aan de vertoning wegens de kwaliteitsfout, niet verkeerde verrichting verantwoordelijk zijn. Zodra wij bevestigen dat de schade niet door handverrichtingsfout wordt veroorzaakt, zullen wij de goede delen aan u door de lucht binnen 3 dagen voor vervanging leveren. Na 24 maanden, kunnen wij u de delen voor vervanging aan onze bodemprijs ook aanbieden.
8) BST helpt bij opleiding en technische ondersteuning voor de klant in de fabriek, indien nodig. U kunt uw ingenieur naar onze fabriek op elk ogenblik ook sturen voor LEIDENE vertoning opleiding. Deze dienst is kosteloos.
9) Wij kunnen onze ingenieur op plaats sturen om de installatie voor u te leiden. De relevante kosten zouden door uw geacht bedrijf, zoals visum, hotel, voedsel, heen-en-weer vliegtuigkaartje, en een prijs van USD 100/day voor elke ingenieur moeten worden betaald.



Producthoogtepunten
P3.9 van de Binnen LEIDENE van de Stadiumhuur van het het Afgietselaluminium Vertoningsmatrijs de Structuurvernieuwingsfrequentie meer dan 1500Hz Zeer belangrijke Eigenschap: 1.Ultra hoge Resolutie 2.Lightweight en Minder Thinkness 3.Truly naadloos het Verbinden Ontwerp en het Voorontwerp van de de ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.