Binnen Vaste LEIDENE van Front Service P1.25 HD Vertoning voor het Bevelen van Centrum
Productdetails
| Contrastverhouding: | 4.000: 1 | Helderheid: | >neet 800 |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achter | Kleuren: | 281 triljoen |
| Enig Kabinetsgewicht: | 4.6 kg/pane | Moduledimensies: | 150x168.75mm |
| Markeren |
geleide videomuurvertoning,binnen geleide reclamepuinkegel |
||
Productbeschrijving
Binnen Vaste LEIDENE van Front Service P1.25 HD Vertoning voor het Bevelen van Centrum
P1.25 Binnen Vaste LEIDENE Vertoningstoepassing:
1. De binnen vaste geleide vertoning heerst in vele Binnenplaatsen.
2. Met zijn briljante videokwaliteit, HD-beeld en lage machtsconsumptie, toont het altijd als hoofdachtergrond voor divers stadium, vergaderzaal, het LEIDENE Studioscherm, enz.

Naadloze verbinding: Ons speciaal schakelaarontwerp maakt het gemakkelijk te installeren, dichtend kloven tussen modules.
De recentste schokbestendige technologie brengt u een stabieler kabinet en een langere levensduur.
Ontworpen met aluminium het gieten technologie die het mogelijk maken om allerlei weer aan te passen.

Aangepast ontwerp: Volgens de eisen van klanten, kan ons product met verschillende vormen worden ontworpen.
Het systeem van het kabinetssluiten kan kabinetten snel en gemakkelijk aansluiten, ter beschikking stellend naadloze installatie.
P1.25 Binnen Vaste LEIDENE Vertoningsparameter
| Fysieke Hoogte |
1.25mm
|
| Pixelconfiguratie | SMD 0909 |
| Pixeldichtheid |
640,000pixels/m ² 96,000pixels/panel |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 200 × 300 |
| Comité Afmetingen (mm) | 400 × 300 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2 × 1 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 160 × 240 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 320 × 240 |
| Comité Materiaal | het gieten |
| Enig Kabinetsgewicht | 4.6 kg/pane |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 220 w/m ² |
| Max Power Consumption | 800 w/m ² |
| Drijfmethode | 1/30Scan |
| Helderheid | >neet 800 |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1,500 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | ≥50,000Hour |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20°C - 50 °C/10% - 90 |
| Opslagtemperaturen/vochtigheid | -40 °C - 60°C/10% - 85% |
| Max Stacking | paneel 20 |
| Max Hanging | paneel 16 |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achter |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 30 |
| Certificatie | CCC, CE, ETL, FC |





Producthoogtepunten
Binnen Vaste LEIDENE van Front Service P1.25 HD Vertoning voor het Bevelen van Centrum P1.25 Binnen Vaste LEIDENE Vertoningstoepassing: 1. De binnen vaste geleide vertoning heerst in vele Binnenplaatsen. 2. Met zijn briljante videokwaliteit, HD-beeld en lage machtsconsumptie, toont het altijd als ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.