HD LEIDENE Reclameaanhangwagen, het Mobiele Geleide Vertoningsscherm met het Opheffen van Systeem
Productdetails
| Kabinetsafmeting: | Outdoor | Kabinetsresolutie: | 160*56px |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >6500 neten | Het bekijken hoek (H/V): | 140°/140° |
| Temperatuur (het werken/opslag): | AC 110/220±10% 50~60Hz | Vochtigheid (het werken/opslag): | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| Verwacht leven: | ≥100, 000 uur | Pixelmislukking: | <0> |
| Markeren |
mobiele geleide vertoningsvrachtwagen,vrachtwagen gemonteerd geleid scherm |
||
Productbeschrijving
Van de hoge Definitie LEIDENE Mobiele LEIDENE Reclameaanhangwagen het Schermaanhangwagen met het Opheffen van Systeem
Eigenschappen
1. Geschikte en mobiele aanhangwagen, met een brede dekking en een groot publiek.
2. Goede schokweerstand
3. Waterdicht en stofdicht (Voorip65 evenals achterip54)
4. De mechanische voortoegang, ziet uit op toegankelijk
5. Speciale Multifunctionele die modulegesp voor het aanpassen van hiaten tussen module en kabinetten wordt ontworpen om de zachtheid en de groepering te verzekeren
6. Het snelle ontwerp van het slotsysteem waarborgt een snelle gemakkelijke installatie
7. Sterke en hoge heldere leiden, Geschikte helderheid voor openluchtdag en nachten
8. Intelligent controle en spelersysteem door wolkentechnologie
9. Tijdbeheer en controle in real time
10. Typische toepassing: De auto toont, Winkelcomplex adverterend, Informatieverspreiding, Media Versie, ect.
Details
| Pixelhoogte | 16mm |
| Pixeldichtheid | 3.906 px/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Moduledimensie | 256*128mm |
| Kabinetsafmeting | 1280*896mm |
| Kabinetsresolutie | 160*56px |
| Kabinetsgewicht | 75kg |
| Kabinetsmateriaal | staal/aluminium |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Machtsconsumptie (avg.) | 360w/m2 |
| Machtsconsumptie (max.) | 900w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | ≥ 1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| Voeding | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Levensduur | ≥100,000 uren |
| Pixelmislukking | <0> |
Beelden



FAQ
Q1: Wat LEIDENE is en van leiden Vertoning?
A1: Leiden is Lichtgevende diode, een soort halfgeleider dat wordt gebruikt om het elektronische signaal te geven en te ontvangen in infrarode stralen of licht, gebruikend de kenmerken van samenstellingshalfgeleider. De LEIDENE vertoning is een vlak paneelvertoning, die uit verscheidene LEIDEN modulepaneel bestaan. Het wordt gebruikt voor toont diverse informatie zoals tekst, beelden, video, enz.
Q2: Wat zijn Pixelhoogte, Pixeldichtheid en Pixelconfiguratie?
A2: De pixelhoogte is de afstand tussen naburige pixel. De pixeldichtheid is de hoeveelheid pixel per vierkante meter. De pixelconfiguratie is de beschrijving van de consistentie van een pixel, bijvoorbeeld, wij gebruikt 1 rode lamp, 1 groene lamp, en 1 blauwe lamp om een pixel samen te stellen, de pixelconfiguratie is 1R1G1B.
Q3: Wat zijn LEIDEN Vertoningstype, Modulegrootte en Moduleresolutie?
A3: Het LEIDENE Vertoningstype is de beschrijving van LEIDENE Eigenschappen, zoals toepassingen, gebruik, installatiemethode, de vorm in fysiek, het type van de geleide lampen, enz.-is de Modulegrootte de meting van een module. De moduleresolutie is het aantal pixel per module.
Producthoogtepunten
Van de hoge Definitie LEIDENE Mobiele LEIDENE Reclameaanhangwagen het Schermaanhangwagen met het Opheffen van Systeem Eigenschappen 1. Geschikte en mobiele aanhangwagen, met een brede dekking en een groot publiek. 2. Goede schokweerstand 3. Waterdicht en stofdicht (Voorip65 evenals achterip54) 4. De ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.