Leidde de Openluchthuur van Nationstar van de 6000 Netenhelderheid het Schermmatrijs - Gietend Aluminiumcomité Materiaal
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3.91mm | Comité Materiaal: | Gietend Aluminium |
|---|---|---|---|
| lampen: | Nationstar | Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Herz |
| Helderheid: | >6000 Neten | Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte |
| Kleuren: | 281 triljoen | Contrastverhouding: | 4000:1 |
| Markeren |
Gebeurtenissen LEIDENE Vertoning,Verhuur display geleid |
||
Productbeschrijving
P3.91mm maak, van het Naadloze, Opnieuw te gebruiken Openluchthuur LEIDENE de Kleur Vertoningsscherm Volledige Brede het Bekijken Hoek voor Zaken waterdicht
Eigenschappen:
►Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud
1. Bundel het hangen en grondsteun beschikbare allebei
2. Zonder kabel tussen modules
3. Voor en achtertoegang
4. Hulpmiddelen vrije installatie

►Slank, Lichtgewicht en Stil
1. 500mm×500mm of 500mm×1000mm opties
2. 80mm dikte
3. Fanlessontwerp

►Superieure Elektroeigenschappen
1.Dual signaal reservehaven
2. UI LCD de controlevertoning wijst op de status

| Module | |
| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 6,5532 pixel/sqm |
| Pixelhoeveelheid (W * H) | 64* 64/64* 128mm |
| Modulegrootte | 250 * 250/250 * 500mm |
| LEIDEN Type | SMD1921 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinet | |
| Resolutie (W * H) | 128* 128/128* 256mm |
| Afmeting (mm) (W * H) | 500*500/500*1000mm |
| Kabinetsmateriaal | Het gieten |
| Kabinetsgewicht | 9/15kg/Panel |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Het scherm | |
| Helderheid | >6,000nits |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Gray Scale | 16bits |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920Hz |
| Dot Defects Rate | <0> |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Levensduur | ≥100000hours |
| Machtsconsumptie (avg.) | 75/150W/Panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | ﹣ 20d℃~60℃/10%~60%RH |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | ﹣ 30℃~60℃/10%~60%RH |
Toepassing

FAQ
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele LEIDENE het schermfabrikant, specialiseren ons in deze industrie meer dan tien jaar.
Q2. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef leveren als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q3. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij 2 jaar vrije garantie aan onze producten aan.
De garantiedienst
- Vrije garantie voor van twee jaar, verlenend de dienst van het levenonderhoud. Bepaalde kosten zullen binnen een redelijke waaier na de garantieperiode worden geladen. Tijdens de garantieperiode, zijn wij verantwoordelijk voor het onderhoud en onderhoud van al die materiaal in het contract wordt gespecificeerd, en om het even welke vervanging of reparatie van om het even welke langs veroorzaakt materiaal of componenten - productontwerp, installatieproces, materialen, productkwaliteit en componenten. Zorg ervoor dat het systeem de geplande levensduur bereikt.
- Verantwoordelijk voor technische ondersteuning en versieverbetering van verwante software.
- Tijdens de onderhoudsperiode, als de klant andere transformatiebehoeften heeft, zal ons bedrijf zijn eigen technische voordelen gebruiken om klanten te helpen voltooit het transformatiewerk op een geschikte, snelle en veilige manier.
Producthoogtepunten
P3.91mm maak, van het Naadloze, Opnieuw te gebruiken Openluchthuur LEIDENE de Kleur Vertoningsscherm Volledige Brede het Bekijken Hoek voor Zaken waterdicht Eigenschappen: ►Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud 1. Bundel het hangen en grondsteun beschikbare allebei2. Zonder kabel tussen ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.