Van de Binnen de Huur LEIDENE van IR1G1B P2.97 de Vernieuwingsfrequentie van het het Afgietselkabinet 1920Hz Vertoningsmatrijs
Productdetails
| module grootte: | 250x250mm | Contrastverhouding: | 4000:1 |
|---|---|---|---|
| Verwerking: | met 16 bits | Pixelconfiguratie: | SMD2121 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz | Comité Materiaal: | Aluminium spuitgieten |
| Markeren |
de geleide publiciteitsschermen,binnen geleid aanplakbord |
||
Productbeschrijving
Van de Binnen de Huur LEIDENE van IR1G1B P2.97 de Vernieuwingsfrequentie van het het Afgietselkabinet 1920 Herz Vertoningsmatrijs
Zeer belangrijke Eigenschappen:
P3.91 het binnen geleide Scherm van mm (500 mm X 500mm of 500x1000mm)
Ce-certificaat van TUV
Reddottoekenning 2017
Snel het assembleren & het demonteren
Geen hulpmiddelen worden vereist voor installatie van het scherm.
UI LCD vertoning
De achterdoos heeft een LCD vertoning dat het voltage, temperatuur, de timing van het kabinetsgebruik voor elke keer gebruikte en totale uren van gebruik toont.
Macht en signaal de lampen wijzen kabinets op status.
Dubbele dataverbinding
Er is facultatieve gegevens verbindende haven op kabinetten onder een achtervakje, kunt u het gebruiken als norm één ontbreekt.
Geen vlakke & machtskabel op de module
Alles wordt verbonden aan speldtype contactdoos. Het kabel-Vrije ontwerp maakt het snel voor installatie en stal in gegevens/machtstransmissie.
Sterke Sloten voor het hangen van installatie
De kabinettensloten zijn vlot-gescherpte, eenvoudige behandeling en sterk dat u vele kabinetten in dezelfde rij kunt omhoog hangen.
Specificaties:
| Bir-I-2 | |
| Fysieke Hoogte | 2.97mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 112896 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W× H) (mm) | 250*250/250*500 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500*500*80/500*1000*80 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2*2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W× H) | 84*84/64*168 |
| Comité Materiaal | 168*168/128*336 |
| Enig Kabinetsgewicht | 8/14 |
| Verwerking | 14-met 16 bits |
| Kleurenaantal | 281trillion |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 60/120W/m ² |
| Maximum Machtsconsumptie | 110/400W/m ² |
| Werkende Temperatuur | -20~60℃ |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Helderheid | 900-1200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Het maximum Stapelen | 20 |
| Verwacht Leven | 100,000hours |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40/IP21 |




FAQ
1. Hoe kan ik een orde plaatsen?
Gelieve te verstrekken de details van uw vereisten zo duidelijk mogelijk. dan zullen wij u de aanbieding in de eerste keer verzenden. Voor het ontwerpen of verdere bespreking, is het beter om ons met Skype/e-mail /phone, in het geval van om het even welke vertragingen te contacteren.
2. Welk soort vertoning verstrekken wij?
Wij hebben binnen/openlucht/vaste van LEIDENE LEIDEN van /rental LEIDENE vertonings/Creative vertoning voor u kiezen.
3. Wat over de levertijd voor een orde?
Altijd: 20-25 dagen, aangezien uw ordehoeveelheid, soms wij voorraad hebben, kunnen levering binnen 7 dagen
4. Wat over de garantie?
Wij hebben TWEE jaar kwaliteits gewaarborgde, vervangstukken zoals geleide module, die kaart, controlekaart ontvangen, is de voeding beschadigde niet oorzaak van kunstmatige beschadigd, dan is het vrije onderhoud en schip achter nieuwe degenen voor vervanging.
5. Hoe ongeveer de kwaliteit?
Onze geleide producten moeten van minstens 72 uren testen alvorens, van aankoop te verschepen de grondstoffen aan schip, Elke stap strikte systemen voor kwaliteitscontrole heeft om geleide vertoning met goede kwaliteit te verzekeren
6. Kunt u technische ondersteuning aanbieden? Aangezien het mijn eerste keer is
Wij verstrekken vrije opleiding voor onze klant, onderwijzen de schermen van de cliënt hoe te opstelling, maken configuratie van parameters, zenden de video's door Novaster uit en colorlight of Linsn-de controlesystemen, onze ingenieur kunnen u direct onderwijzen om u te controleren of te helpen te doen als u werkelijk niet het weet bent hoe te controleren
Producthoogtepunten
Van de Binnen de Huur LEIDENE van IR1G1B P2.97 de Vernieuwingsfrequentie van het het Afgietselkabinet 1920 Herz Vertoningsmatrijs Zeer belangrijke Eigenschappen: P3.91 het binnen geleide Scherm van mm (500 mm X 500mm of 500x1000mm) Ce-certificaat van TUV Reddottoekenning 2017 Snel het assembleren & ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.