Lichtgewicht Binnen Volledige Kleur Geleide Vertoning P3.91 SMD2121 500x500mm Snelle Installatie
Productdetails
| Deelvenster grootte: | 500x500mm | Contrastverhouding: | 4000:1 |
|---|---|---|---|
| Verwerking: | met 16 bits | Gewicht: | 7Kg/cabinet |
| Pixelconfiguratie: | SMD2121 | Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz |
| Comité Materiaal: | Aluminium spuitgieten | Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,binnen geleid aanplakbord |
||
Productbeschrijving
Lichtgewicht Binnen Volledige Kleur Geleide Vertoning P3.91 SMD 500x500mm Snelle Installatie
Zeer belangrijke Eigenschappen:
• Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud, de Voor/achterdienst, Geen behoeftehulpmiddelen;
• Slank, Licht en Stil, Fanless-ontwerp;
• Superieure Elektroeigenschappen;
• Gediplomeerd TUV en Toegekende Reddot.
Snel het assembleren & het demonteren
Geen hulpmiddelen worden vereist voor installatie van het scherm.
UI LCD vertoning
De achterdoos heeft een LCD vertoning dat het voltage, temperatuur, de timing van het kabinetsgebruik voor elke keer gebruikte en totale uren van gebruik toont.
Macht en signaal de lampen wijzen kabinets op status.
Dubbele dataverbinding
Er is facultatieve gegevens verbindende haven op kabinetten onder een achtervakje, kunt u het gebruiken als norm één ontbreekt.
Geen vlakke & machtskabel op de module
Alles wordt verbonden aan speldtype contactdoos. Het kabel-Vrije ontwerp maakt het snel voor installatie en stal in gegevens/machtstransmissie.
Sterke Sloten voor het hangen van installatie
De kabinettensloten zijn vlot-gescherpte, eenvoudige behandeling en sterk dat u vele kabinetten in dezelfde rij kunt omhoog hangen.
Specificaties:
| Bir-I | |
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W× H) (mm) | 250*250/250*500 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500*500*80/500*1000*80 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 2*2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W× H) | 64*64/64*128 |
| Comité Materiaal | 128*128/128*256 |
| Enig Kabinetsgewicht | 8/14 |
| Verwerking | 14-met 16 bits |
| Kleurenaantal | 281trillion |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 60/120W/m ² |
| Maximum Machtsconsumptie | 110/400W/m ² |
| Werkende Temperatuur | -20~60℃ |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Helderheid | 900-1200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Het maximum Stapelen | 20 |
| Verwacht Leven | 100,000hours |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40/IP21 |



Ongeveer ons:
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, die in Shenzhen in 2005 is begonnen, een fabrikant die van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, zich op professionele klanten onder binnenlandse en overzee markten concentreert. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
BAKO-zijn de VISIE hoofdmarkten onder Amerika, Europa, het Midden-Oosten, en Azië, elk van onze producten is gediplomeerd door RoHS, CCC, Ce, FCC, ETL, UL. Stevig hetzich bevindt door kwaliteit, die stevig door expert, in de afgelopen jaren van ontwikkeling, BAKO-de VISIE ononderbroken groei en merk wint is plaatsen allen gebaseerd op het vennootschap op lange termijn met de klanten van het verscheidenheidskanaal over 120+-landen.

Onze Dienst:
1. Wij waarborgen al onze vertoning, modules, vervangstukken TWEE jaar.
2. Wij verstrekken technologie kostenloos opleiding, die de verrichting en onderhouds opleiding van de LEIDENE vertoning in de fabriek bevat.
3. Na verkoop, als u om het even welk probleem met onze producten hebt, kunt u ons per E-mail informeren, zullen wij in een keer antwoorden op u.
4. Wij kunnen de opleiding en de technische ondersteuning voor de klant in de fabriek verstrekken als de klant vraagt.
5. Wij kunnen OEM en ODM verstrekken
Producthoogtepunten
Lichtgewicht Binnen Volledige Kleur Geleide Vertoning P3.91 SMD 500x500mm Snelle Installatie Zeer belangrijke Eigenschappen: • Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud, de Voor/achterdienst, Geen behoeftehulpmiddelen; • Slank, Licht en Stil, Fanless-ontwerp; • Superieure Elektroeigenschappen; • ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.