HD 500mmx500mm Vertoning van de paneelp3.91 de Binnenhuur voor Overleg
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3.91mm | Pixeldichtheid: | 65.536 pixels/m ² |
|---|---|---|---|
| Kabinetsafmeting: | 250*250/250*500 | IP Classificatie: | IP40/IP21 |
| Helderheid: | 900-1,200 neten | Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte |
| Drijfmethode: | 1/16 aftasten | Grijze Schaal: | 16bits |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,de geleide publiciteitsschermen |
||
Productbeschrijving
HD 500mmx500mm Vertoning van de paneelp3.91 de Binnenhuur voor Overleg
P3.91 de Binneneigenschap van de Huurvertoning:
1. Kleurenuniformiteit
Wij hebben een proces ontwikkeld dat nauwkeurig uniformiteit van de fabriek aan het gebied, handhaaft en u van jaren van onzekerheid bevrijdt.
2. Helderheid
U zult 100%-vertrouwen in de duurzaamheid van het uw LEIDENE scherm hebben zonder helderheid te offeren.
P3.91 de Binnenbril van de Huurvertoning
| Module | |
| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65.536 pixel/sqm |
| Pixelhoeveelheid (W * H) | 64* 64/64* 128mm |
| Modulegrootte | 250* 250/250 * 500mm |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinet | |
| Resolutie (W * H) | 128* 128/128*256 mm |
| Afmeting (mm) (W * H) | 500*500/500*1000mm |
| Kabinetsmateriaal | Het gieten |
| Kabinetsgewicht | 7/13kg/Panel |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Het scherm | |
| Helderheid | >6,000nits |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Gray Scale | 16bits |
| Vernieuwingsfrequentie | 900-1,200Hz |
| Dot Defects Rate | <0> |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Levensduur | ≥100000hours |
| Machtsconsumptie (avg.) | 60/120W/Panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | ﹣ 10℃~60℃/10%~60%RH |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid |
﹣ 30℃~60℃/10%~60%RH |
Toepassingen:


Q&A:
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide het schermfabrikant.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T of Western Union 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij zullen u de foto's van de producten en de pakketten tonen alvorens u het saldo betaalt.
Q3. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef leveren als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q4. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, vergt de steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid.
Q5. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Q6. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 2-5 garantie aan onze producten aan.
Q7: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Q8: Hoe kan ik technologiesteun krijgen?
A: 1, zullen wij in onze fabriek opleiden en zullen video voor het tonen verzenden. De opleiding omvat systeemgebruik, systeemonderhoud en materiaalbescherming.
Onze Dienst:
1) Antwoord uw onderzoek in 24 werkuren.
2) Het ervaren personeel beantwoordt al uw vraag in vloeiende Engels en Russisch.
3) Het aangepaste ontwerp is beschikbaar, worden OEM & ODM ingestemd met.
4) De exclusieve en unieke oplossing kan aan onze klant door onze goedgetrainde en ingenieurs en deskundigen worden verstrekt.
5) Speciale die korting en bescherming van verkoopgebied aan onze verdeler wordt geboden.
6) Stem in warm met uw bezoek in ons bedrijf als beschikbaar.
Producthoogtepunten
HD 500mmx500mm Vertoning van de paneelp3.91 de Binnenhuur voor Overleg P3.91 de Binneneigenschap van de Huurvertoning: 1. Kleurenuniformiteit Wij hebben een proces ontwikkeld dat nauwkeurig uniformiteit van de fabriek aan het gebied, handhaaft en u van jaren van onzekerheid bevrijdt. 2. Helderheid U ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.