Openlucht Waterdichte LEIDENE van de Sportenperimeter Vertoningsp16 Hoge Vernieuwingsfrequentie SMD3535
Productdetails
| fysieke hoogte: | 16 mm | LEDs: | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| IP Classificatie: | IP65/IP54 | Comité Materiaal: | staal / aluminium |
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Kijkhoek: | 160°/140° |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz | Helderheid: | >6500nits |
| Markeren |
stadionperimeter geleide vertoning,geleide perimeter adverterende raad |
||
Productbeschrijving
P16 Hoge Vaste LEIDENE van Vernieuwingsfrequentie Openlucht Waterdichte Sporten Perimeter Vertoning voor Stadion
specifiction
| Fysieke Hoogte | 16mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3535 |
| Pixeldichtheid | 3,906pixels/m ² |
| Moduledimensies | 256×128mm |
| Comité Afmetingen | 1280×896×187mm |
| Nr van Modules per Comité | 5×7 |
| Fysieke Resolutie van Module | 16×8dots |
| Fysieke Resolutie van Comité | 160×56dots |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht | 70/50kg/m ² |
| Grayscale | met 16 bits |
| Kleuren | 281trillion |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360W/ paneel |
| Maximum Machtsconsumptie | 900W/ paneel |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Helderheid | >6500nits |
| Verwacht Leven | 100,000Hrs |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
Eigenschappen
1. Hoge Vernieuwingsfrequentie voor camera, levendige en briljante kleuren. Regelbare helderheid voor openlucht dag en nacht.

2. IP65 classificatie voor openluchtweer.

3. Raad het bekijken hoek.

4. Snel te installeren en te ontmantelen om.

5. Het verwijderen van de van de grond regelbare steun en bescherming schuimbumper kan worden omgezet om het vierkant stevig scherm te zijn. Voorts kan de bumper van het beschermingsschuim zowel voetbalster als geleide vertoning zelf beschermen.

Geval

De diensten
- Wij kunnen de aanpassingsdienst voor aangepaste producten aanbieden en kunnen onsite installatie en de testende dienst verlenen.
- Wij verlenen 2 jaar garantie en de vrije reparatiedienst voor onze verkochte producten.
- Wij verstrekken ook vrije opleiding aan de ingenieur van klanten.
- Van grondstoffen aan elk proces, wij strikte productie en testend proces hebben om ervoor te zorgen dat onze producten onder de normen van het kwaliteitscontrolesysteem.
- Tegelijkertijd, wij het verouderen het testen van 72 uren evenals waterdichte test van openlucht geleide vertoning hebben om de hoogte te verzekeren - kwaliteit van het product.
Markeringen: LEIDENE van de sportenperimeter Vertoning, het LEIDENE van de Voetbalperimeter Scherm
Producthoogtepunten
P16 Hoge Vaste LEIDENE van Vernieuwingsfrequentie Openlucht Waterdichte Sporten Perimeter Vertoning voor Stadion specifiction Fysieke Hoogte 16mm Pixelconfiguratie SMD3535 Pixeldichtheid 3,906pixels/m ² Moduledimensies 256×128mm Comité Afmetingen 1280×896×187mm Nr van Modules per Comité 5×7 Fysieke ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.