Ultra Fijne Hoge de Kleurentrouw 400*300mm van de Hoogtep1.25 Binnen Volledige Kleur Geleide Vertoning
Productdetails
| Pixelpitch: | 1.25mm | De Kleur van de Spaander van de buis: | full color |
|---|---|---|---|
| Kabinetsafmeting: | 400*300MM | kabinetsgewicht: | 4.6kg |
| Toepassing: | Indoor reclame | Levensduur: | ≥100000 uren |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,geleide videomuurvertoning |
||
Productbeschrijving
P1.25 ultra Fijne Hoogte Binnen Vaste LEIDENE Vertoningsverbinding Zonder kabel en Hoge Kleurentrouw voor Catering
♦ zichtbare heerlijk!!!
Eigenschappen:
- Het bekijken hoek: Wijd het bekijken hoek
2.Design: Standaardpaneelontwerp
3.High precisie met het naadloze stikken
4.Ultra slank ontwerp: Enige kabinetsgewichten slechts 4.6kg
Parameter:
| Module | |
| Pixelhoogte | 1.25mm |
| Pixeldichtheid | 640.000 pixel/sqm |
| Pixelhoeveelheid (W * H) | 160 * 120mm |
| Modulegrootte | 200 * 150mm |
| LEIDEN Type | SMD0909 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinet | |
| Resolutie (W * H) | 320 * 240mm |
| Afmeting (mm) (W * H) | 400 * 300mm |
| Kabinetsmateriaal | Het gieten |
| SQM-Kabinetsgewicht | 4.6kg/panel |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP40 |
| Het scherm | |
| Helderheid | ≥800nits |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Grijze Schaal | 16bits |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1,920Hz |
| De punt loopt Tarief over | ≤0.0001 |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Machtsconsumptie (avg.) | 220W/m ² |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | ﹣ 20℃~50℃/10%~90%RH |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | ﹣ 40℃~60℃/10%~85%RH |

Toepassingen:


FAQ:
1. Q: Kan ik sommige steekproeven krijgen?
A: Ja, is de steekproeforde beschikbaar voor kwaliteitscontrole en markttoets.
2. Hebt u de producten in voorraad?
A: Ja, natuurlijk.
3. Hoe doet uw fabriek betreffende de kwaliteitscontrole?
A: De kwaliteit is prioriteit. Elk product zal volledig geassembleerd worden en vóór verpakking en het verschepen zorgvuldig getest.
4. Is het Beschikbaar aan drukklant vereist embleem op uw geleid product?
A: Zeker is het. Informeer en gelieve de details van het embleemontwerp met ons team voor de productie te bevestigen. Dan, zullen wij uw vereiste voldoen.
De garantiedienst
- Vrije garantie voor van twee jaar, verlenend de dienst van het levenonderhoud. Bepaalde kosten
zal binnen een redelijke waaier na de garantieperiode worden geladen. Tijdens
garantieperiode, zijn wij verantwoordelijk voor het onderhoud en onderhoud van allen
materiaal in het contract wordt gespecificeerd, en om het even welke vervanging of reparatie van om het even welk materiaal dat
of langs veroorzaakte componenten - productontwerp, installatieproces, materialen, product
kwaliteit en componenten. Zorg ervoor dat het systeem de geplande levensduur bereikt.
- Verantwoordelijk voor technische ondersteuning en versieverbetering van verwante software.
- Tijdens de onderhoudsperiode, als de klant andere transformatiebehoeften heeft,
ons bedrijf zal zijn eigen technische voordelen gebruiken om volledige klanten te helpen
het transformatiewerk op een geschikte, snelle en veilige manier.
Producthoogtepunten
P1.25 ultra Fijne Hoogte Binnen Vaste LEIDENE Vertoningsverbinding Zonder kabel en Hoge Kleurentrouw voor Catering ♦ zichtbare heerlijk!!! Eigenschappen: Het bekijken hoek: Wijd het bekijken hoek 2.Design: Standaardpaneelontwerp 3.High precisie met het naadloze stikken 4.Ultra slank ontwerp: Enige ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.