1.66mm het LEIDENE van de Pixelhoogte HD Vertoning 160°/140° Bekijken Dichtheid 360000px/m ² van het Hoekpixel
Productdetails
| Pixelpitch: | 1.66mm | Drijfmethode: | 1/30 Aftasten |
|---|---|---|---|
| Het bekijken hoek (H/V): | 160°/140° | Vernieuwingsfrequentie: | ≥ 1920Hz |
| Vochtigheid (het werken/opslag): | 10%~90%RH 10%~85%RH | Voeding: | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Markeren |
HD geleide videomuur,Modulaire LEIDENE vertoning |
||
Productbeschrijving
P1.66 ultra Fijne Hoogtehd LEIDENE Vertoning, Pixeldichtheid 360000px/m ²
Eigenschap
- Super dun en super licht kabinet, geschikt voor vervoer en installatie. wegens zijn brede toepassingswaaier, zijn er verschillende manieren te installeren, wat een flexibele installatie bezit
- Lichtgewicht4.6kg/pc voor paneel met het lichtgewichtontwerp van de sub-kaderstructuur
- Diepste zwartheidsniveaus en lichte absorberende technieken
- De LEIDENE Vertoning kan de vorm door uw behoeften, zoals het boogscherm veranderen.
Hoge Definitie en duidelijk beeld: De hoge helderheid en het contrast maken kleuren, evenals stabiel en duidelijk beeld briljant en helder.
De HD-reeks bezit hoge definitie en het wordt gemaakt van het gieten van aluminium, door CNC precisieverwerking. Dan wordt de fout gecontroleerd binnen +/-0.05mm, kan het naadloze verbinding bereiken.
HD/Specification
| Fysieke Hoogte | P1.66mm |
| Pixelconfiguratie | SMD1010 |
| Pixeldichtheid | 360,000px/m2 |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 200*150 |
| Comité Afmetingen (mm) | 400*300 |
| Nr van Modules per Comité (W*H) | 2*2 |
| Comité Materiaal | Het gieten |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Pixelmislukking | <0> |
| Levensduur | ≥50000 uren |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Drijfmethode | 1/30 Aftasten |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/ 10%-90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -40℃-60℃/ 10%-85% |
| MTBF | ≥1000 uren |
| Enig Kabinetsgewicht | 4,6 kg |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) (mm) | 120*90 |
| Fysieke Resolutie van Gehele Reeks (W*H) (mm) | 240*180 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 220w/m2 |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
Beelden

16:9 en 4:3formaatopties
● Elk kabinet is 400mmx300mm
● 16:9 of 4:3 vrije opties
● Beschikbaar voor om het even welke videoformaten
Kleurenuniformiteit van alle tijden
● Het unieke proces van de kleurenkaliberbepaling
● Strakke bakselectie voor LEIDENE golflengte
● Diepe zwarte niveaus, contrastverhouding 4000:1

Kleurenuniformiteit van alle tijden
● Het unieke proces van de kleurenkaliberbepaling
● Strakke bakselectie voor LEIDENE golflengte
● Diepe zwarte niveaus, contrastverhouding 4000:1

Waarom kies BAKOVISION?
1. De strikte verwerkingsprocedures maakt perfect product. Elke productieprocedure, hebben wij QC om de kwaliteit te controleren;
2. meer dan 10 jaar ervarings in de geleide vertoningsindustrie, hebben wij de meeste begaafde ingenieurs om beste producten voor onze cliënten te ontwerpen;
3. Hoogste kwaliteitsmachines om hoogste kwaliteitsproducten te maken;
4. De concurrerendste prijs maakt onze geleide vertoningen is afordable;
5. De „klant eerst“ is ons geloof. Wij beloven om beste producten met de goede dienst voor onze cliënten aan te bieden;
FAQ:
Q1: Kuntuvertellenmewaaromikuwbedrijfzoumoetenkiezen?
A1: De concentratie maakt professioneel. De beroeps bereikt succesvol.
Onze Bako-visie heeft 14 jaar professionele geleide technische ervarings.we onze eigen fabriek hebben, breiden wij grotendeels onze internationale markt uit. Vanaf 2005 tot 2019, doen wij slechts leiden. Nu en in de toekomst, doen wij nog LED.We kunnen van sleeporde samenwerken om vertrouwen stap voor stap te vestigen.
Q2: Wat is uw betalingstermijn? Hoe lang is uw levertijd?
A2: Wij keuren T/T, L/C, Paypal, Western Union, Geldgram, en Contant geld goed. Minstens 30- 50% de storting vooraf, en het saldo zouden vóór levering moeten worden betaald. Onze gemiddelde Productietijd is 7-15 werkdagen na het ontvangen van de storting. Als uw orde snel dringend is, kunnen wij uw orde schikken ten eerste.
Q3: Is het gemakkelijk om deze geleide vertoning te installeren?
Antwoord: Als u aan leiden nieuw bent, zullen wij u helpen het te weten geleid van NUL tot Beroeps.
Wij hebben installatie handboek en professioneel techniekteam om u te begeleiden.
U beter helpen leiden begrijpen moet ons maken uw vroeger vertrouwen krijgen.
Als u leiden voordien kende, kunnen wij van elkaar leren.
Wij zouden Toekomstige schudden-Handenpartners kunnen zijn.
Onze verre hulp van het techniekteam is klaar voor u 24 uren.
Producthoogtepunten
P1.66 ultra Fijne Hoogtehd LEIDENE Vertoning, Pixeldichtheid 360000px/m ² EigenschapSuper dun en super licht kabinet, geschikt voor vervoer en installatie. wegens zijn brede toepassingswaaier, zijn er verschillende manieren te installeren, wat een flexibele installatie bezitLichtgewicht4.6kg/pc voor ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.