Ultra - Lichtgewicht Binnen Volledige Kleur Geleide Vertoning SMD3528 voor Venster Reclame
Productdetails
| Contrastverhouding: | 2000:1 | Verwerking: | met 16 bits |
|---|---|---|---|
| Kijkhoek: | V: 140 Graad/H: 120 Graad | Werkende Temperaturenvochtigheid: | -10º C-60º C/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid: | -30º C-60º C/10%60% | Kleuren: | 281 triljoen |
| Helderheid: | >5.500 neten | het dienen: | Achterkant |
| Markeren |
de geleide publiciteitsschermen,binnen geleid aanplakbord |
||
Productbeschrijving
Het ultra-Lichtgewicht Binnenhet Flintglasscherm van SMD3528 voor Venster Reclame
Productomschrijving
1, Grotetransparantie
Tot 80%-transparantie voor voorzijde, is het geïnstalleerd dicht bij het glas van winkelvenster of grote glas de bouwmuur.
2, ultra slank & lichtgewicht
verwijder individueel en vervangbaar, verbetert de installatieefficiency.

3, Lichtgewicht
Licht ontwerp met 10kg/m ², het aluminiummateriaal van het matrijzenafgietsel om nauwkeurig voor plaats te verzekeren
4, Gemakkelijk onderhoud met de voordienst.
De achterdienst, alles is ingebouwd, en het kan binnen een paar notulen worden geïnstalleerd gebruikend eenvoudige schroevedraaier.

4, het Transparante LEIDENE Scherm
Het hogere transparantieeffect staat u toe om LEIDEN licht op het glas zonder enig effect aan rand van glasmuur te zien.
5, HogeHelderheid, BetereKwaliteit
De hoge helderheid en de hoge definitieeigenschappen van het Transparante LEIDENE Scherm verzekeren grote kwaliteitsbeelden

6, Ventilator minder ontwerp
Het werken in geruisloze voorwaarde en energy-saving.
Specificaties
| BG-3,75-6,67 | |
| Fysieke Hoogte | 5*6.67mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3528 |
| Pixeldichtheid | 30,000pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 480*320 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960*640 |
| Gewicht (kg/m ²) | 10kg/m ² |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) | 96*48 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W*H) | 192*96 |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Verwerking | met 16 bits |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| IP Classificatie | IP30 |
| Het bekijken Hoek | H: 160°, V: 140° |
| Comité Materiaal | Alumium |
| Verwacht Leven | 100,000Hrs |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10ºC60ºC/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30ºC60ºC/10%60% |
| Avg/Maximum Machtsconsumptie | 207/ 690/W/m ² |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920 Herz |
| Avg/Max. Machtsconsumptie | 207/690 W/m ² |
| Helderheid | >5.500 neten |
Installatie

Het hangen instllation en snel slot op de kabinetten om kosten voor de staalstructuur te besparen.
Toepassing

Wijd etc. toont de gebruiksBouwconstructie, Huurreis, Auto, Venstervertoning, Winkelcomplex, Manieropslag en Hotel.
Ongeveer ons

De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
Garantie
(a) wij verstrekken garantie van alle componenten 24 maanden. Tijdens dit keer, zullen wij zullen onze goederen of herstellen kostenloos vervangen als er iets verkeerd met hen zijn.
(b) wij zullen onderhoud voor een leven en last voor de slechts grondstoffen verstrekken.
7) Technologie Opleiding
(a) wij verstrekken de technologie kostenloos opleiding, die de verrichting opleiding en onderhoud opleiding in de fabriek bevat.
(b) wij zullen onze ingenieurs naar uw land door onderhandeling sturen.
Producthoogtepunten
Het ultra-Lichtgewicht Binnenhet Flintglasscherm van SMD3528 voor Venster Reclame Productomschrijving 1, Grotetransparantie Tot 80%-transparantie voor voorzijde, is het geïnstalleerd dicht bij het glas van winkelvenster of grote glas de bouwmuur. 2, ultra slank & lichtgewicht verwijder individueel ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.