Fysieke Hoogte 5*8mm 80%-LEIDENE van het Transparantieglas Moduleshelderheid 5500 Neten
Productdetails
| Contrastverhouding: | 2000:1 | Verwerking: | met 16 bits |
|---|---|---|---|
| Kijkhoek: | V: 140 Graad/H: 120 Graad | Werkende Temperaturenvochtigheid: | 10ºC60ºC/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid: | 30ºC60ºC/10%60% | Kleuren: | 281 triljoen |
| Helderheid: | >5.500 neten | het dienen: | Achterkant |
| Markeren |
ontruim het geleide scherm,Transparante Glas Geleide Vertoning |
||
Productbeschrijving
80% LEIDENE van het transparantieglas Modules met Helderheid 5500 neten, Fysieke Hoogte 5*8mm
Hoofdlijnen
1, Uiterst dun, Ultra-light
Licht ontwerp met 9.5kg/m ², sterk aluminiummateriaal voor vaste installatie in het gebouw of in winkelcomplex
2. Gemakkelijke en snelle installatie
Snel slotontwerp, gemakkelijk te assembleren en onderhoud.

3, efficiënte Arbeid-Druk de de arbeidstijd en kosten door 60%
4, het Naadloze stikken
Hoogte-precisie materiaalverwerking, goede vlakheid, nauwkeurige grootte, het echte naadloze stikken.

4, het Transparante LEIDENE Scherm
Het hogere transparantieeffect staat u toe om LEIDEN licht op het glas zonder enig effect aan rand van glasmuur te zien.
5, Stabiliteitstijd met lange levensuur-Lage consumptie van elektriciteit om het leven van leiden te verhogen
6, Intelligente controle-4G en WiFi-geschikt voorzien van een netwerk, - Mobiele telefoon, video, de veelvoudige interactie van PC.

Specificaties
| BG-3,75-6,67 | |
| Fysieke Hoogte | 5*8mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3528 |
| Pixeldichtheid | 25,000pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 480*320 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960*640 |
| Gewicht (kg/m ²) | 9.5kg/m ² |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) | 96*40 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W*H) | 192*80 |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Verwerking | met 16 bits |
| Contrastverhouding | 2000:1 |
| IP Classificatie | IP40 |
| Het bekijken Hoek | H: 160°, V: 140° |
| Comité Materiaal | Alumium |
| Verwacht Leven | 100,000Hrs |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10ºC60ºC/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30ºC60ºC/10%60% |
| Avg/Maximum Machtsconsumptie | 203/ 670/W/m ² |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| Vernieuwingsfrequentie | >1920 Herz |
| Avg/Max. Machtsconsumptie | 207/690 W/m ² |
| Helderheid | >5.500 neten |
Technologie Opleiding
(a) wij verstrekken de technologie kostenloos opleiding, die de verrichting opleiding en onderhoud opleiding in de fabriek bevat.
(b) wij zullen onze ingenieurs naar uw land door onderhandeling sturen.

Toepassing

Toepassingsgeval:
Wijd gebruikt voor winkelcomplexxen, tonen de vermaaktrefpunten, auto, als thema hebben toevlucht, toont de handel, strevend naar de tentoonstelling, de persconferentie, de vergaderzalen, de bioskopen, de luchthavens, de hotels, het interne, post wachtende gebied, het binnenstadion, en een verscheidenheid van openbare faciliteiten en enz.
Ongeveer ons

De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
Waarom kies BAKOVISION?
1. De strikte verwerkingsprocedures maakt perfect product. Elke productieprocedure, hebben wij QC om de kwaliteit te controleren;
2. meer dan 10 jaar ervarings in de geleide vertoningsindustrie, hebben wij de meeste begaafde ingenieurs om beste producten voor onze cliënten te ontwerpen;
3. Hoogste kwaliteitsmachines om hoogste kwaliteitsproducten te maken;
4. De concurrerendste prijs maakt onze geleide vertoningen is afordable;
5. De „klant eerst“ is ons geloof. Wij beloven om beste producten met de goede dienst voor onze cliënten aan te bieden
Producthoogtepunten
80% LEIDENE van het transparantieglas Modules met Helderheid 5500 neten, Fysieke Hoogte 5*8mm Hoofdlijnen 1, Uiterst dun, Ultra-light Licht ontwerp met 9.5kg/m ², sterk aluminiummateriaal voor vaste installatie in het gebouw of in winkelcomplex 2. Gemakkelijke en snelle installatie Snel slotontwerp, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.