IP65 waterdichte Openlucht Transparante LEIDENE de Schermen het Hoge Helderheid Voor/Achter Onderhouden
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 31.25 / 15.625mm | Verwacht Leven: | 100,000Hrs |
|---|---|---|---|
| Comité Materiaal: | Aluminium | Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65 | Vernieuwingsfrequentie: | 3840Hz |
| Helderheid: | 10000 CD/Sqm | Gemiddelde Machtsconsumptie: | 200W/㎡ |
| Gewicht: | 13kg/per vierkante meter | Transparantie: | 70% |
| Grootte van Blokmodule: | 10mm x 1000mm | Kaderfrequentie: | 60Hz |
| Markeren |
ontruim het geleide scherm,zie door de geleide schermen |
||
Productbeschrijving
Het waterdichte Openlucht LEIDENE van IP65 Vertoningsscherm voor de Bouw van muur
Eigenschappen
1. Transparantie 80%
Tot 80% staat toe het transparantietarief de natuurlijke verlichting binnen het gebouw gaat, is SMD verder weg bijna onzichtbaar van.
2. Eenvoudig onderhoud
Snel en eenvoudig, herstellen RGB zonder enige module of volledig paneel te nemen.
3. Brede toepassingen
Allerlei de bouw van met glasvenster of muur, bijvoorbeeld, bank, groot winkelcomplex, theaters, grootwinkelbedrijven, hotels, en oriëntatiepunten enz.
4. Duidelijk en zichtbaar
Hoge helderheid voor hoog zicht zelfs onder direct zonlicht, zonder enig koelsysteem, efficiënte energie
5. Lichtgewicht en dun
Het gehele kabinet is slechts 13kg/㎡ lichtgewicht en dikke 10mm, vereist weinig ruimte voor de installatie
6. Stabiel en betrouwbaar
De gepatenteerde technologie van het inleggen van SMD in PCB, de stabiliteit is veel beter dan andere gelijkaardige producten in de markt.
7. Gemakkelijke en snelle installatie
De snelle slotsystemen verzekeren efficiënte installatie en efficiënt.
Specificatie
| BOC 31/15 | |
| Modelaantal | Bkv-31/15 |
| Pixlehoogte | 31.25 / 15.625mm |
| Grootte van Pixel | DIP346 |
| Pixelconfiguratie | 1R1G1B |
| Grootte van Blokmodule | 10mm x 1000mm |
| Resolutie van Module | 64 x 1 |
| Modulemacht | 12W |
| Pixeldichtheid | 2048 Punt/Sqm |
| Kabinetsmateriaal | Alukabinet |
| Grootte van Kabinet (L*H/mm) | 500 x 1000 |
| Gewicht van Kabinet | 7.5KG |
| Steun die of niet hangen | Ja |
| Beste het Bekijken Afstand | >15m |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 200 W /Sqm |
| Max Power Consumption | 600 W /Sqm |
| Helderheid | 10000 CD/Sqm |
| Transparantie | 70% |
| Aftastenmethode | Statisch Aftasten |
| Vernieuwingsfrequentie | 3840 Herz |
| Beste het Bekijken Hoek | ≤140 graad |
| Kleuren | >16.7M |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleurentemperatuur | 6500K |
| Controlemethode | Synchronisatie |
| Drijfapparaat | Constante stroom |
| Kaderfrequentie | 60HZ |
| Helderheidscontrole | rang 256 |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65 |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥3,840 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 120° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 60° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
Geval:

FAQ
1. Hoe te betaling?
Wij keuren L/C, T/T. goed.
2.What is de verpakking methode?
Wij gebruiken gewoonlijk triplexgeval of vluchtgeval.
3.How over de levertijd?
Wij zullen binnen 25 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste.
4.What is de garantie van het uw Geleid Scherm?
Wij hebben een garantie van 2 jaar voor het ons geleid vertoningsscherm, en 100.000 urenlevensduur van de geleide lampen
Onze diensten
Pre-produceert
1. Krijg volledige behoeften van cliënten.
- Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten.
- Bijzonder van het installatiecad en ontwerp diagram voor cliënten.
2 jaar vrije garantie.
- 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten.
- Ingenieur naar uw plaats zal schikken gaan uw installatie steunen
- Vrije opleiding in onze fabriek.
Producthoogtepunten
Het waterdichte Openlucht LEIDENE van IP65 Vertoningsscherm voor de Bouw van muur Eigenschappen 1. Transparantie 80%Tot 80% staat toe het transparantietarief de natuurlijke verlichting binnen het gebouw gaat, is SMD verder weg bijna onzichtbaar van. 2. Eenvoudig onderhoudSnel en eenvoudig, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.