P5 maak van het Digitale Openlucht LEIDENE de Volledige Kleur Reclameaanplakbord voor het aanplakbord van de Straatadvertentie en de Bouwdak waterdicht
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 5mm | Pixeldichtheid: | 40.000 pixels/m ² |
|---|---|---|---|
| Comité Afmetingen: | Aangepast | Vernieuwingsfrequentie: | >1920HZ |
| Helderheid: | >6500nits | Contrastverhouding: | 2000:1 |
| Markeren |
kant van de weg geleide vertoning,het straat geleide scherm |
||
Productbeschrijving
Waterdicht Openlucht Geleid Aanplakbord voor Reclame en Aanplakbord
Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 5mm.
2, Volledige kleuren: 281trillions.
3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
4, Standaardkabinetformaat: Aangepast, gewicht: 40kg/Sqm voor staalkader.
5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 5m.
6, Garantie: 2years.
Beschrijving:
Pixel van Bako omvat het openlucht geleide digitale aanplakborden 4.81mm, 5mm, 6.67mm, 8mm, 10mm, 16mm, binnen deze pixel, zijn 4.81mm heet-verkoopt en hoogste de rendabele reeks. Zelfs kunt u het op auto als mobiel scherm gebruiken.
Eigenschappen en Voordelen:
- Hoge helderheid van 6,500nits aan 9,000nits, zichtbaar van elk richtings zelfs gezicht aan directe zonneschijn.
- SMD LEDs verzekert grote het bekijken hoek, horizontaal tot 160° en 140° verticaal. Beeld geen vervorming, geen kleurdominantie in om het even welke hoek binnen dit gamma.
- Assembleert het lichtgewicht, zijhandvat van het kabinetsontwerp voor het gemakkelijke dragen en baan.
- IP65 waterdichte en stofweerstand, duurzaam voor om het even welke weersomstandigheden.
- De voeding van het Meanwellmerk, die energie en hoog rendement besparen.
- Digitaal proces: 16bits, contrastverhouding 2,000:1, levendige kleur.
- De voortoegang maakt gemakkelijk onderhoud.

- Het snelle ontwerp van het slotsysteem waarborgt een snelle en gemakkelijke installatie.
- Intelligent controle en spelersysteem door wolkentechnologie.
- Diverse gebruiksmanier, u kan het bij de bouw van dak, of muur de opzettende op bouw gebruiken enz.

Specificatie
| Fysieke Hoogte | 5mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2727 |
| Pixeldichtheid | 40.000 pixel/vierkante meter |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 320 x 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 x 960 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 64 x 32 |
| Comité Materiaal | Steel/Aluminium |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W /panel |
| Max Power Consumption | 900 W /panel |
| Helderheid | >6.500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Verticale het Bekijken Hoek | 160° |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10ºC - 90ºC |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10ºC - 90ºC |
Geval










FAQ
1. Hoe te betaling?
Wij keuren L/C, T/T. goed.
2.What is de verpakking methode?
Wij gebruiken gewoonlijk triplexgeval of vluchtgeval.
3.How over de levertijd?
Wij zullen binnen 15-25 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste.
4.What is de garantie van het uw Scherm?
Wij hebben een garantie van 2 jaar voor het ons geleid vertoningsscherm, en 100.000 urenlevensduur van de geleide lampen
Onze diensten
Pre-produceert
1. Krijg volledige behoeften van cliënten.
2. Om een grondige analyse te maken.
3. Bied een redelijkste en wetenschappelijke oplossing aan.
4. Aangepast ontwerp.
Bij het produceren
1. Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten.
2. Bijzonder van het installatiecad en ontwerp diagram voor cliënten.
Na de dienst
1. 2 jaar vrije garantie.
2. 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten.
3. Kan ingenieur schikken naar uw plaats gaan uw installatie en vrije opleiding steunen.
Producthoogtepunten
Waterdicht Openlucht Geleid Aanplakbord voor Reclame en Aanplakbord Snelle Details:1, Pixelhoogte: 5mm.2, Volledige kleuren: 281trillions.3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.4, Standaardkabinetformaat: Aangepast, gewicht: 40kg/Sqm voor staalkader.5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.