De Binnen Vaste Geleide Vertoning van Front Access P3 HD voor winkelcomplexadvertenties
Productdetails
| materiaal: | Staal/Aluminium | IP Classificatie: | IP30 |
|---|---|---|---|
| Gebruik: | Voor binnenwinkelcomplex | Garantie: | 2 jaar |
| Helderheid: | 900-1200 neten | Voeding: | Meanwell |
| Markeren |
Stadium LEIDENE videomuur,geleide videomuurvertoning |
||
Productbeschrijving
De Binnen Vaste Geleide Vertoning van Front Access P3 HD voor winkelcomplexadvertenties
De Productomschrijvingparameters van de P3hd Binnen Vaste Geleide Vertoning:
| BIF-3 | |
| Fysieke Hoogte | 3mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 2121 |
| Pixeldichtheid | 111.111 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 192 × 192 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 × 960 |
| NO.of Modules per Comité (W × H) | 5 × 5 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 64 × 64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 320 × 320 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Aftastenmethode | 1 / 32 aftasten |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 120 W/m ² |
| Max Power Consumption | 400 W/m ² |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -10℃-60℃/10%-60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30℃-60℃/10%-60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | 900 - 1.200 neten |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
| Het onderhouden | Voor/Rear |
| IP Classificatie | IP 21 |
De Productomschrijvingeigenschappen van de P3hd Binnen Vaste Geleide Vertoning:
●Conventionele hoogten en paneelstructuur
●Concaaf, convex, beschikbare cilindervormen
●Staal of aluminiumpaneel, voor of achtertoegang

Kleurenuniformiteit van alle tijden
●De kaliberbepalingsproces van de Unipuekleur
●De kaliberbepalingsproces van de Unipuekleur
●Diepe zwarte niveaus, contrastverhouding 4000:1
Diverse Steunen
●Voorinstallatie voor het grootste deel van muursteun
●Eenvoudige verbinding, gemakkelijke verrichting
Brede het Bekijken Hoek
●Geselecteerd leiden en masker om het bekijken hoek te verbreden
●160° horizontale en verticale brede het bekijken hoek





Producthoogtepunten
De Binnen Vaste Geleide Vertoning van Front Access P3 HD voor winkelcomplexadvertenties De Productomschrijvingparameters van de P3hd Binnen Vaste Geleide Vertoning: BIF-3 Fysieke Hoogte 3mm Pixelconfiguratie SMD 2121 Pixeldichtheid 111.111 pixels/m ² Moduledimensies (W × H) (mm) 192 × 192 Comité ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.