Energie - besparings Openlucht Vaste LEIDENE Vertonings snelle en gemakkelijke installatie
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 6.67mm | Comité Materiaal: | Staal & Alumium |
|---|---|---|---|
| Gewicht (kg/sqm): | 65/45 | Verwerking: | met 16 bits |
| Kleuren: | 281 triljoen | Contrastverhouding: | 2,000:1 |
| Helderheid: | >6,500 neten | Vernieuwingsfrequentie: | 1920HZ |
| Het onderhouden: | Voorachtergedeelte | IP Classificatie: | IP65/IP54 |
| Markeren |
het straat geleide scherm,openlucht waterdichte geleide adverterende panelen |
||
Productbeschrijving
Energie - besparings Openlucht Vaste LEIDENE Vertonings snelle en gemakkelijke installatie
Eigenschap:
1. Hoge difinition, prachtige visuele prestaties;

2.High vernieuwingsfrequentie en hoog contrast, duidelijk beeld zonder trilling en vervorming;

3. Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud

4.The producten op Ce, FCC, RoHS-Certificatie worden gebaseerd die;



Voordeel:
Ons bedrijf kan ook onze ingenieurs schikken om u te verstrekken professionele installatiegids en opleiding kostenloos via afstandsbediening, video en telefoon.
Elk van producten zullen vaak worden getest en 100%-belofte de producten goed alvorens te verschepen zijn.
De producten kunnen volgens uw projecten worden aangepast en u de CAD tekening kostenloos aanbieden.
Wij waarborgen elk van onze vertoningen, modules, vervangstukken volledige twee jaar. Tijdens de tijd, zullen wij zullen onze goederen of bevestigen kostenloos vervangen als er iets verkeerd met hen zijn.
Specificatie
| Model | Bof-B |
| Pixelhoogte | 6.67mm |
| Pixeldichtheid | 22376 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD3535 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 960mm*960mm |
| Kabinetsresolutie | 144*144 pixel |
| Kabinetsgewicht | 65kg |
| Kabinetsmateriaal | Koud staal |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/6 aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg. ) | 300W/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH / 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hours |
| Levensduur | ≥100000hours |
| Pixelmislukking | <0> |
De dienst
1,24-uur de hotlinedienst, met inbegrip van adviserende en technische begeleiding.
2. De online dienst.
3. Mislukkingsonderhoud van LEIDENE panelen.
4. Vrije professionele technische opleiding
5. Betaalde software-upgrade.
6. De garantiedienst.
7. De techniek technische dienst.
FAQ:
Q1. Kan ik een steekproeforde voor LEIDENE Vertoning hebben?
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
Q2. Wat over de levertijd?
A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 10-15days voor orde meer dan hoeveelheid
Q3. Hebt u om het even welke MOQ-grens voor LEIDENE lichte orde?
A: Lage MOQ, 1PC voor steekproef het controleren is beschikbaar
Q4. Is het O.K. druk mijn embleem op LEIDEN licht product?
A: Ja. Gelieve te informeren formeel ons vóór onze die productie en te bevestig het ontwerp ten eerste op onze steekproef wordt gebaseerd.
Q5: Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 3-5 garantie aan onze producten aan.
Producthoogtepunten
Energie - besparings Openlucht Vaste LEIDENE Vertonings snelle en gemakkelijke installatie 9-BOF-B.pdf Eigenschap: 1. Hoge difinition, prachtige visuele prestaties; 2.High vernieuwingsfrequentie en hoog contrast, duidelijk beeld zonder trilling en vervorming; 3. Snelle Installatie en Gemakkelijk ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.