P3.91 Adverterend Comité Binnen LEIDENE van de Stadiumhuur Vertonings Als achtergrond IP65/IP54
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3.91 | Kabinetsafmeting: | 500*500/500*1000mm |
|---|---|---|---|
| IP Classificatie: | IP65/IP54 | Helderheid: | >6.000 |
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Drijfmethode: | 1/16 aftasten |
| Grijze Schaal: | 16bits | controlesysteem: | Novastar |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,binnen geleid aanplakbord |
||
Productbeschrijving
P3.91 binnenhuur geleid het stadium van het vertoningsscherm adverterend paneel als achtergrond
De LEIDENE vertoning, ook genoemd het geleide scherm, leidde videomuur, of het geleide teken, met zijn unieke voordelen, heeft geleidelijk aan de traditionele aanplakborden vervangen, is de lichte dozen, enz.-LEIDENE vertoning reclame een nieuwe kracht in de media-industrie geworden.
De onze schermen zijn modulair toelatend hen om in bijna om het even welke vorm en grootte worden gebouwd.
De onze schermen kunnen ook om van de vloer worden gestapeld of van een structuur hierboven worden gehangen. Dit staat voor de onze schermen die in meest binnen en openluchtplaatsen toe moeten worden gebruikt.
Met IP65-certificatie, is elke module stof en weerbestendig toelatend het scherm om in ruwe openluchtmilieu's worden gebruikt.
Binnenhuur LEIDENE Vertoningsparameters:
| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65536dots/sqm |
| Kleurenconfiguratie | 1R1G1B |
| LEIDEN Pakket | SMD2121 |
| Modulegrootte | 250mm x 250mm |
| Moduleresolutie | 64dots x 64dots |
| Aandrijvingswijze | 1/16 Aftasten |
| Kabinetsmateriaal | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Geleide Kleur | Zwart |
| StandaardKabinetformaat | 500mm x 1000mm |
| Kabinetsgewicht | 14KG |
| Helderheid | ≥1300 cd/sqm, regelbaar door software |
| Het bekijken Afstand | 4m40m |
| Het bekijken Hoek | H: 140°; V: 140° |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920HZ, regelbaar door software |
| Framesnelheid | 120frame/s |
| Grey Scale | 16.7M (Gesynchroniseerde) kleuren |
| Kleurentemperatuur | R.G.B helderheid 256 regelbaar niveau |
| Machtsinput | AC110V/220V ±10%, 50HZ |
| Max Power Consumption | 800W/sqm |
| Ave. Machtsconsumptie | 300W/sqm |
| Opslagtemperatuur | -30℃~+70℃ |
| Het werk Temperatuur | -20℃~+50℃ |
| Blinde vlektarief | <1> |
| MTBF | >10.000 Uren |
| Levensduur | >100.000 Uren |
| Waterdicht Niveau | IP43 |
| Werkende Vochtigheid | 10%~90% relatieve vochtigheid |
| Controlemethode | Synchroon, Asynchroon, 3G, WIFI, USB |
| PC-Vertoningsresolutie | 1280x1024 |
| Controlepc | Met de Grafische kaart van DVI |
| Besturingssysteem | Win98, Win2000, XP, Win7, Win8, Win10 |
| Videosignaalwijze | RF, S-VIDEO, RGB, RGBHV, YUV, YC ENZ. |
| Certificaat | Ce, RoHS |
Binnenhuur LEIDENE Vertoningseigenschappen:
1, Naadloze verbinding.
2, Speciaal ontwerp voor het masker om hoger contrast en grotere het bekijken hoek te realiseren.
3, signaleren steun en machtssteun.
4, Helderheid en kleurkwaliteitkaliberbepaling.


Bedrijf:
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van
kan de technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, het volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
BAKO-de VISIEproductregelen hebben I/O rantal, ondertussen vast I/O omvatten, de fijne hoogte van UHD, het transparante scherm, reclameaffiche, het vouwbare scherm…, gebaseerd op ons ervaren R&D-team, en uitvoerig beheer, zijn wij altijd open en bekwaam in het breken van nieuw model en het bewerken voor aangepaste oplossingen evenals creatieve producten.

Q&A:
Q1: Hoe te om het juist geleid scherm voor uw behoefte te kiezen?
A: U moet enkel aan 3 eenvoudige vragen denken wanneer u het geleid scherm door zich kiest.
1.Will u gebruikt binnen of openlucht het?
2.Is het voor huurgebruik (behoefte om van één plaats aan een andere plaats zeer vaak worden bewogen) of voor vaste installatie (om in één plaats voor altijd) worden geïnstalleerd?
3.what is de benaderende grootte van het geleide scherm u als zou kopen?
Q2: Welke pixelhoogte zou ik moeten kiezen?
A: Er is vele verschillende pixelhoogte van 1,667--20,25,30mm, is er een ruwweg principe-gewoonlijk klein die pixel (1.667mm10mm) voor het binnen geleide scherm, groter die pixel (10mm30mm) wordt gebruikt voor het openlucht geleide scherm (bijvoorbeeld hoge manier reusachtige reclame) wordt gebruikt.
Q3: Welk controlesysteem zou ik moeten kiezen?
A: Er is zowel synchroon als asynchroon controlesysteem voor het geleide scherm op de markt, voor grote grootte geleide het scherm (gewoonlijk meer dan 20sqm) behoefte om synchroon controlesysteem te gebruiken, onder 20sqm het aan u is te gebruiken syn of asyn. Maar asyn is de vernieuwingsfrequentie van het controlesysteem veel lager dan het systeem van de synchronisatiecontrole en voor het systeem van de asyncontrole, kunt u verkiezen om wifi, van 3G, van 4G enz. draadloze controle te gebruiken.
Q4: Hoe te van compamy u opdracht te geven tot?
A: U kunt zowel orde aan ons door of aan ons bedrijf direct offline, vóór het onthaal van de plaatsorde online plaatsen om ons voor bevestiging te contacteren.
Q5: Hoe te betalen?
A: Wij keuren L/C, T/T-bank, of paypal of westerunion goed.
Q6: Hoe te verschepen?
A: Het is facultatief en wij respecteren de keus van de klant. U kunt verkiezen om door luchtvracht, door DHL (Fedex, UPS enz.) internationaal exprespostbedrijf, of door overzees volgens uw goederengewicht en volume en levertijd te verschepen u nodig hebt.
Q7: Hoe te om te installeren het nadat ik het ontving?
A: Wij zullen u de tekening aanbieden om u voor installatie te begeleiden, konden wij staaltekening, de tekening van de softwareopstelling of foto ook aanbieden of onze ingenieursvlieg naar u verzenden voor hulp indien nodig.
Producthoogtepunten
P3.91 binnenhuur geleid het stadium van het vertoningsscherm adverterend paneel als achtergrond 4-BIR-II.pdf De LEIDENE vertoning, ook genoemd het geleide scherm, leidde videomuur, of het geleide teken, met zijn unieke voordelen, heeft geleidelijk aan de traditionele aanplakborden vervangen, is de ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.