Gebogen LEIDENE van het Huurstadium Videovertoningsp3.91 Hoge Vernieuwingsfrequentie voor Prestatiestentoonstelling
Productdetails
| Pixelconfiguratie: | SMD2121 | controlesysteem: | Novastar |
|---|---|---|---|
| Het bekijken hoek: | 160°/140° | Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz |
| Contrastverhouding: | 4000:1 | Comité Afmetingen: | 500 X.500 x 80mm/500 x 1000 x 80mm |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,binnen geleid aanplakbord |
||
Productbeschrijving
P3.91 van het Binnen LEIDENE van het Huurstadium verfrist de Hoogte Videovertoningsscherm Rate Easy Installation voor Prestaties en Tentoonstelling
De binneneigenschappen van het Huurscherm:
1. Hoog contrast
De LEIDENE professionele lampparel GEBRUIKT hoogte - kwaliteit 2121 zwarte lamp, heft luminescentiehelderheid op, tegelijkertijd vermindert helderheid van de het scherm de zwarte tijd.
De unieke zwarte technologie van de maskerverwerking, het het schermcontrast is zeer beter.
2. Hoog grijs niveau
De vertoning van het scherm is bijna perfect met lage helderheid, en de verschijning van het scherm is hoger dan de traditionele vertoning.
Dat kan meer beelddetails, geen informatieverlies tonen.
3. Hoge vernieuwingsfrequentie
Het schermopname vijf de zwarte stabiliteit van het het schermbeeld zonder rimpelingen, die het dynamische vertoningsscherm behandelen, de beeldrand is duidelijk, heeft het scherm goede dynamische prestaties, de beeldinformatie de nauwkeurig echte vermindering, het videoscherm maakt de duidelijke vloeistof, goed visueel plezier brengt.
4. Muurinstallatie om ruimte te stroomlijnen
De gekleefde muur, Mozaïek, het landen veelvoudige installatiemethodes, eenvoudig en mooi, het behoud van post-onderhoud is eenvoudiger en geschikt.
De binnenspecificatie van het Huurscherm:
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 65.536 pixel/Vierkante Meter |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 250 x 250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 X.500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128 x 128/128 x 256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 8 / 14 kg/panel |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 5.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 64 /128 W /panel |
| Max Power Consumption | 192 /384 W /panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -10ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | ≥1,200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Max Stacking | 20 / 10 |
| Max Hanging | 20 / 10 |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40/IP 21 |
| Certificatie | CCC, Ce, ETL, RoHS |
Het binnengeval van het Huurscherm:




Het binnenhuurscherm FAQ
1. Hoe kan ik een orde plaatsen?
Gelieve te verstrekken alle details van uw vereisten voor onze verwijzing zodat kunnen wij u de aanbieding in de eerste keer verzenden. Voel vrij om met me door wat te contacteren APP/email /phone is om eender welke vertraging te vermijden.
2. Welk soort vertoning u verstrekt?
Wij hebben binnen/outdoor/LED-stadium/Sportvertoning de Onregelmatige LEIDENE vertoning/het monitorscherm voor u kiest.
3. Bent u fabrikant van geleide vertoning. Als ja, waarin stad?
Ja, hebben wij reeds meer dan 14 jaar ervarings voor LEIDENE vertoning als HOOFDdiefabrikant in Shenzhen wordt gevestigd
4. Hoe lang kan ik de goederen krijgen?
Onze productproductietijd is ongeveer 10-25 werkdagen. Wanneer u de orde bevestigt, kunnen wij productie beginnen uw storting (30% TT vooraf) in een keer te ontvangen. wij zullen de productiedetails in time.we zullen opmerken u bijwerken wanneer wij levering de goederen aan u kunnen nadat wij volledige betaling krijgen.
5. Kon ik de pakketdetails kennen?
Voor vaste installatie, gebruiken wij houten geval, gewoonlijk 2 of 4 kabinetten in 1 houten geval;
Voor huurmarkt, stellen voor wij u vluchtgeval, over het algemeen 8 kabinetten in één vluchtgeval gebruikt.
Het is veilig om het scherm op de economische manier te beschermen, ook.
6. Wat is de betalingswijze?
Wij steunen de betalingswijzen als TT/LC
7. Wat is de pixelhoogte voor het Binnen LEIDENE Vertoningsscherm?
Het binnen (P2.6mm/P2.97mm/P3.91/P4.81mm) geleide vertoningsscherm
8. Kan het HD-video spelen?
Ja, kan het de videofunctie van HD met het controlerende systeem van Linsn realiseren/van de nova
9. Wat is het controlerende systeem?
Ons standaard controlerend systeem voor dit model is Linsn/Novastar. Steun ook ander controlerend systeem, zoals Xixun, TF, Colorlight, enz.
10. Wat is het verschil tussen ONDERDOMPELING (1R1G1B) en sSMD (Één leiden, 3 in 1)?
Van SMD (Één leiden, 3 in 1) LEIDENE Vertoning, één pixel heeft één LEIDENE lamp, leidden 3 spaanders in één LEIDENE Lamp;
Traditioneel ONDERDOMPELINGSgebruik 3 (van 1R1G1B) LEIDENE Lamp in één pixel.
SMD (leiden Één), verminderde leiden op de schermen, verminderde het korrelig van het scherm, en verbetert het uniform van het scherm, zal dit het scherm maken een bredere het bekijken hoek en een vlot beeld hebben. Met de geavanceerde technologie en SMD-betere helderheid, is SMD meer en meer gebruikte openlucht.
11. Wat is uw termijnen van levering?
Wij keuren FOB-, CIF enz. van EXW goed. U kunt kiezen die het geschiktst of rendabel voor u is.
Producthoogtepunten
P3.91 van het Binnen LEIDENE van het Huurstadium verfrist de Hoogte Videovertoningsscherm Rate Easy Installation voor Prestaties en Tentoonstelling De binneneigenschappen van het Huurscherm: 1. Hoog contrastDe LEIDENE professionele lampparel GEBRUIKT hoogte - kwaliteit 2121 zwarte lamp, heft ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.