Binnenhuur LEIDENE Vertonings Draadloze Stadium Geleide Vertoning die Videomuur Binnenhuur HD P3.91 IP65 IP54 adverteren
Productdetails
| Pixelhoogte: | 4.81 | Kabinetsafmeting: | 500*500/500*1000 |
|---|---|---|---|
| IP classificatie: | IP65/IP54 | Helderheid: | >6.000 |
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Drijfmethode: | 1/16 aftasten |
| Grijze Schaal: | 16bits | Controlesysteem: | Novastar |
| Markeren |
binnen volledige kleur geleide vertoning,de geleide publiciteitsschermen |
||
Productbeschrijving
Binnenhuurhd P4.81 Radio 0,5 x 1m Stadium leidde Vertoning Adverterend Videomuur
4-BIR-II.pdf
Klassieke en stabiele structuur en prestaties.
Octrooi twee beschermde sterk slotenontwerp, die de combinatie van betrouwbaarheid en veiligheid realiseren.
Gietend aluminiumlichaam, lichtgewicht voor gemakkelijk vervoer en hoge nauwkeurigheidsinstallatie.
Volkomen compatibel ben met om het even welk bestaand controlemechanisme en zonder het scherm die/snel het opvlammen/mozaïekproblemen schudden.
De ondersteunende installatie van hangende/gemalen steun, voor stage/TV toont/studio, en andere gebeurtenistoepassingen.
Hulpmiddel-vrije assemblage en demontage.
| Module | |
| Pixelhoogte | 4.81mm |
| Pixeldichtheid | 43.264 pixel/sqm |
| Pixelhoeveelheid (W * H) | 52* 52/52* 104mm |
| Modulegrootte | 250 * 250/250 * 500mm |
| LEIDEN Type | SMD2525 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinet | |
| Resolutie (W * H) | 104* 104/104* 208mm |
| Afmeting (mm) (W * H) | 500*500/500*1000mm |
| Kabinetsmateriaal | Het gieten |
| Kabinetsgewicht | 9/15kg/Panel |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Het scherm | |
| Helderheid | >6,000nits |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Gray Scale | 16bits |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920Hz |
| Dot Defects Rate | <0> |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 160°/140° |
| Levensduur | ≥100000hours |
| Machtsconsumptie (avg.) | 75/150W/Panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | ﹣ 20d℃~60℃/10%~60%RH |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | ﹣ 30℃~60℃/10%~60%RH |

Q&A:
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide het schermfabrikant.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T of Western Union 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij zullen u de foto's van de producten en de pakketten tonen alvorens u het saldo betaalt.
Q3. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef leveren als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q4. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, vergt de steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid.
Q5. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Q6. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 2-5 garantie aan onze producten aan.
Q7: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Q8: Hoe kan ik technologiesteun krijgen?
A: 1, zullen wij in onze fabriek opleiden en zullen video voor het tonen verzenden. De opleiding omvat systeemgebruik, systeemonderhoud en materiaalbescherming.
Producthoogtepunten
Binnenhuurhd P4.81 Radio 0,5 x 1m Stadium leidde Vertoning Adverterend Videomuur4-BIR-II.pdfKlassieke en stabiele structuur en prestaties.Octrooi twee beschermde sterk slotenontwerp, die de combinatie van betrouwbaarheid en veiligheid realiseren.Gietend aluminiumlichaam, lichtgewicht voor gemakkelij...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.