Binnen Gebruiksklare Binnen LEIDENE van HD P2.5 Affiche Draagbare Digitale Mobiele Gebeurtenis
Productdetails
| Tickness: | 33mm | Specificatie (Wxh) (mm): | 280*210 |
|---|---|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie: | >2880 Herz | Contrastverhouding: | 4000:1 |
| Drijfmethode: | 1/28 Dynamisch Aftasten | Framesnelheid: | 60 Fps |
| Kleuren: | 281 triljoen | Voeding: | G-energie of Meanwell |
| Comité: | 28 kg | controlesysteem: | Linsn of Novastar |
| Bestuurder IC: | MBI 5124 | Materiaal: | Aluminium |
| Markeren |
Het geleide Affichescherm,Spiegel LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
HD P2.5 die Binnen Gebruiksklare Draagbare Digitale Mobiele Eventos Videoaffiche bewegen
P2.5 Afficheleiden Vertoning:
P2.5 het Voordeel van Afficheleiden Producten:
1) Hightness, meer dan 800 neten;
2) Het mooie en praktische ontwerp, brengt cliënt meer verrassing;
3) Super dun, steun die functie verbinden;
4) Gebruiksklare, steunwifi of 4G-wolkencontrole;
5) Perfecte preverkoop en na zouten;
6) De technologiesteun en installeert steun.
P2.5 klikt de Affiche Geleide Catalogus van de productspecificatie om ⇒ te downloaden dit1. DigitaleAfficheled.pdf
| BP-2,5 | |
| Fysieke Hoogte | 2.5mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 169.344 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W*H) (mm) | 160*60 |
| Comité Afmetingen (mm) | 640*1920*35 |
| Nr van Modules per Comité (W*H) | 2*9 |
| Comité Materiaal | Aluminium |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Sigle Kabinetsgewicht | 32kg |
| Verwerking | met 16 bits |
| Vernieuwingsfrequentie | >=2800 Herz |
| IP Classificatie | IP40 |
| Het bekijken Hoek | 160°/140° |
| Verwacht Leven | 100.000 U |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10ºC60ºC/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30ºC60ºC/10%60% |
| Fysieke Resolutie van Module (W*H) (mm) | 64*64 |
| Fysieke Resolutie van Gehele Reeks (W*H) (mm) | 256*768 |
| Avg/Maximum Machtsconsumptie | 200/600W/Set |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| Drijfmethode | 1/28 Dynamisch Aftasten |
| Framesnelheid | 60 fps |
P2.5 Affiche Geleide productdetails:
GELEIDE HET PRODUCTeigenschappen VAN DE AFFICHEreeks:
· Het naadloze verbinden.
· Sparen tijd en loonkosten voor installatie, laat het enkel me alleen bevinden.
· Gebouwd met recentste technologieën om het meer vlot, slanker profiel te geven.
· Hoog polymeer flexibel masker, geen mozaïekfenomeen, betere contractverhouding.
· Geschikt voor tentoonstelling, restaurants, detailhandels en winkelcomplex om uw producten op een unieke manier te demonstreren
Controlewijze: 3G/4G, wifi, Internet, USB
Maak de video voor uw verwijzing vast, hieronder klikt Pls dit beeld en u zult een video krijgen. ↓↓↓↓↓↓
P2.5 Affiche geleide product multi-Toepassing
Toegepast in winkelcomplex, vergaderzaal, controlecentrum, luchthaven, post, supermarkt, kantine en restaurant. Kan als → Reclameplatform worden gebruikt;
→ Dringende informatie, chatberichtversie
→ Publiciteitsplatform, merk modelvenster
→ Het winkelen gidsinformatie, de ondersteunende versie van de de dienstinformatie

P2.5 Affiche geleide productverpakking
Het vluchtgeval of draagt zak
Twee stukken in één Vluchtgeval, hebben Bottem-shell, sparen loonkosten geïnstalleerd.
Draag zak gemakkelijk te nemen.

Ongeveer ons
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
P2.5 Affiche Geleid product
- De eenheidsprijs hangt van de hoeveelheid af, kunnen wij u aan een concurrerende prijs aanbieden.
- Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijzen zal in 24hours worden geantwoord.
- Goedgetraind en ervaren personeel om al uw onderzoek betreffende producten te beantwoorden.
- Distributorship wordt aangeboden voor uw uniek ontwerp en sommige onze huidige modellen.
- Bescherming van uw verkoopgebied, ideeën van ontwerp en al uw privé informatie.
Uiteinden
* Pakket: Houten pakket, Vluchtgeval.
* Verzending: Door weg, overzees en de lucht
* levertijd: 20-25 werkdagen
* Betaling: T/T, 30%-stortingen, 70%-saldo vóór levering
* Verschepende haven: Shenzhen, China
* Garantietijd: 2 jaar
Producthoogtepunten
HD P2.5 die Binnen Gebruiksklare Draagbare Digitale Mobiele Eventos Videoaffiche bewegen P2.5 Afficheleiden Vertoning: De afficheleiden vertoning is uiterst dun en super-light, kan het door magneet worden bevestigd en schroeft bidirectioneel. Indien vast door magneten, kunt u geleide vertoning van ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.