Openlucht Vaste LEIDENE Vertoningsstaal/van het Aluminium Comité P6.67 Volledige Kleuren Achtertoegang
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 6.67mm | Modulegrootte: | 320*320mm |
|---|---|---|---|
| Kabinetformaat: | 960*960mm | Nr van Modules per Comité (W*H): | 3*3 |
| Comité Materiaal: | Staal/Aluminium | Gewicht (sqm): | 65/45 |
| Grijze Schaal: | met 16 bits | Kleuren: | 281 triljoen |
| Contrastverhouding: | 2,000:1 | AVG-machtsconsumptie: | 360W/sqm |
| Maximum machtsconsumptie: | 900W/sqm | Helderheid: | 6500nits |
| Vernieuwingsfrequentie: | 1920HZ | Verticale het Bekijken Hoek: | 160° |
| Horizontale het Bekijken Hoek: | 140° | Verwacht Leven: | 100,000Hrs |
| Het onderhouden: | Voorzijde | Werkende Temperaturen/Vochtigheid: | 20℃50℃/10%90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid: | 20℃50℃/10%90% | IP Classificatie: | IP65 |
| Markeren |
kant van de weg geleide vertoning,het straat geleide scherm |
||
Productbeschrijving
Van de openlucht het Vaste LEIDENE LEIDENE van Front Service Vertoningsp6.67 P10 Volledige Kleur Vertoningsscherm voor Reclame
Openlucht Vaste LEIDENE Vertoningseigenschappen:
1. Hoge difinition, prachtige visuele prestaties;

2. Multifunctionele Modulegesp
De speciale die gesp van de multifuntionalmodule voor het aanpassen van hiaten tussen module en kabinet wordt ontworpen om de zachtheid en de groepering te verzekeren

3. Geschat openlucht
IP65
Helderheid regelbaar voor dag en nacht
Duurzame leiden voor 7/24 het werkwijze

4. Snelle Installatie en Gemakkelijk Onderhoud
Het snelle slotsysteem waarborgt een snelle en gemakkelijke installatie
Mechanica Front Access

5. Energie - besparingstechnologie
Snijdende edge'cold display technologie
60% macht lager dan normaal
50% minder dan normale temperatuur

6. Hoog Gray Scale

7. Verschillende Installatie

Openlucht LEIDENE Vertoningsspecificatie
| Model | Bof-6 |
| Pixelhoogte | 6.67mm |
| Pixeldichtheid | 22376 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2727 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 960mm*960mm |
| Kabinetsresolutie | 144*144pixels |
| Gewicht | 65/45 kg/sqm |
| Kabinetsmateriaal | Staal/Aluminium |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) |
IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/6 aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg. ) | 300W/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10% 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH / 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hours |
| Levensduur | ≥100000hours |
| Pixelmislukking | <0> |









Voordeel:
Ons bedrijf kan ook onze ingenieurs schikken om u te verstrekken professionele installatiegids en opleiding kostenloos via afstandsbediening, video en telefoon.
Elk van producten zullen vaak worden getest en 100%-belofte de producten goed alvorens te verschepen zijn.
De producten kunnen volgens uw projecten worden aangepast en u de CAD tekening kostenloos aanbieden.
Wij waarborgen elk van onze vertoningen, modules, vervangstukken volledige twee jaar. Tijdens de tijd, zullen wij zullen onze goederen of bevestigen kostenloos vervangen als er iets verkeerd met hen zijn.
Producthoogtepunten
Van de openlucht het Vaste LEIDENE LEIDENE van Front Service Vertoningsp6.67 P10 Volledige Kleur Vertoningsscherm voor Reclame 9-BOF-B.pdf Openlucht Vaste LEIDENE Vertoningseigenschappen: 1. Hoge difinition, prachtige visuele prestaties; 2. Multifunctionele Modulegesp De speciale die gesp van de ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.