Aluminium 6500 van het matrijzenafgietsel LEIDENE van de Netenp3.91 Binnenhuur Vertoning
Productdetails
| Pixelhoogte: | 3.9mm | Pixeldichtheid: | 65536 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| GELEID TYPE: | SMD2525 | Kabinetsafmeting: | 500x500mm/500x1000mm |
| Helderheid: | >6500nits | ||
| Markeren |
6500 Neten Geleide Videomuur,P3.91 Binnensmd Geleide Vertoning |
||
Productbeschrijving
Zeer belangrijke Eigenschap
• Ultra slank en lichtgewicht
• Structuur van het huur de gietende aluminium
• Het naadloze verbinden
• Snel slotsysteem, gemakkelijke installatie
• Hoge vernieuwingsfrequentie en hoog contrast
• Brede het bekijken hoek
• Werkende beschikbare statusindicator
Onze Dienst
1). Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijzen zal in 24hrs worden geantwoord.
2). Het goedgetrainde en ervaren personeel om alle uw te beantwoorden onderzoekt in het vloeiende Engels.
3).OEM&ODM, het om het even welk uw aangepast scherm wij u kunnen helpen om in product te ontwerpen en te zetten.
4). Het Distributoerschip wordt aangeboden voor uw uniek ontwerp en sommige onze huidige modellen.
5). Bescherming van uw verkoopgebied, ideeën van ontwerp en al uw privé informatie.
Specificatie
| Model | Bir-3,9 |
| Pixelhoogte | 3.9mm |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500x500mm/500x1000mm |
| Kabinetsresolutie | 128*128px/128*256px |
| Kabinetsgewicht | 8kg/14kg |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/16 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1920Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 420w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |
Waarom kies ons?
1.A afdeling I met een aantal nationale octrooien, die klanten aanbieden one-stop dienst DIY. Vertrouw op ons: „U kunt denken van, ons laten u helpen bereiken.“
2.In de LEIDENE industrie kunnen undefeated onderneming van zijn eigen bedrijfseconomie helpen, Corrente zijn gediversifieerde bedrijfsfilosofie, beschermt de wijze van het groepsbeheer elke weergavemap uitstekende kwaliteit, de dienst van uitstekende kwaliteit voor klanten om zich over het opheffen ongerust te maken.
3.has het grootste aantal lijn aan het front van moderne productielijn, beschermings LEIDENE vertoning kan meer dan 6000 vierkante meters, voldoende inventaris veroorzaken om de dringende behoeften van de klant op te lossen.
4.throughout de provincies en het de dienstteam overzee staan toe u om de rest te kopen dat met comfortabele .accepted verzekerde.
4.100% QC inspectie alvorens te verschepen.
5.attractive prijs!
Producthoogtepunten
Zeer belangrijke Eigenschap • Ultra slank en lichtgewicht • Structuur van het huur de gietende aluminium • Het naadloze verbinden • Snel slotsysteem, gemakkelijke installatie • Hoge vernieuwingsfrequentie en hoog contrast • Brede het bekijken hoek • Werkende beschikbare statusindicator Onze Dienst 1...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.