Aluminiumkabinet 1200 Binnen Geleide Vertoning van de Netenp3.91 de Volledige Kleur
Productdetails
| Pixel: | 3.91mm | Pixeldichtheid: | 65.536 Pixels/㎡ |
|---|---|---|---|
| Garantie: | 2 jaar | Helderheid: | 900-1,200 neten |
| levensduur: | 100000hours | Kabinetformaat: | 500x500x80mm/500x1000x80mm |
| Kabinetsgewicht: | 7 / 13 kg/kabinet | Vernieuwingsfrequentie: | >1,920 Herz |
| Markeren |
Het 1200 Netenstadium leidde Vertoning,de Binnen reclame Geleide Vertoning van P3.91 |
||
Productbeschrijving
P3.91 van het Binnenhuur LEIDENE het Aluminiumkabinet Vertoningsscherm Lichtgewicht voor Stadiumoverleg en Expo
De binnenhuur leidde het Scherm Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 3.91mm.
2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 160°/140°
3, RGB volledige kleur: 281trillions.
4, Digitaal proces: 16bits.
5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 4m.
De binnenhuur leidde het Schermeigenschappen en Voordelen:
Het dit P3.91-LEIDENE scherm wordt meer en meer populair in huurmarkt nu omdat:
(1) de definitie is hoog (65.536 pixel /sq.m), kan het zeer duidelijke en levendige video, beelden, amimations en teksten tonen.
(2) het is zeer gemakkelijk om de grootte van het LEIDENE scherm te berekenen. Het kan precies 4*3m, 6m*4m, 8m*4.5m enz. P.S zijn: 4m*3m zijn 4:3verhouding en 8m*4.5m zijn perfecte 16:9verhouding, om video te tonen.
(3) de sloten zijn zeer groot en uiterst sterk, zo zeer geschikt voor grote LEIDEN het schermproject meer dan 100 vierkante meters. Ook kan het snelle slotontwerp u maken het gemakkelijke scherm installeren en snel, kan dit uw loonkosten besparen.
(4) 500*500mm en 500*1000mm de kabinetten kunnen worden gemengd, kan het uw kosten zeer besparen.
Huur Geleide Vertoning Specifiction:
| Fysieke Hoogte | 3.91mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 65.536 pixel/Vierkante Meter |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | X.500 250 x 250/250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 X.500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128 x 128/128 x 256 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 8 / 14 kg/panel |
| Verwerking | 14 - met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 60 /120 W /panel |
| Max Power Consumption | 110 /400 W /panel |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -10ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥1,920 Herz |
| Helderheid | 900 - 1,200nits |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40/IP 21 |
De binnenhuur leidde het Schermgeval:










FAQ
1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
Wij zijn een professionele geleide het schermfabrikant.
2. Hoe te betaling?
Wij keuren L/C, T/T, Western Union goed.
3. Wat is de verpakkingsmethode?
Wij gebruiken gewoonlijk triplexgeval of vluchtgeval.
4. Hoe ongeveer de levertijd?
Wij zullen binnen 30 werkdagen verschepen nadat u de orde plaatste, maar de specifieke geleverde tijd zal door de scheepvaartmaatschappij en het verschepen details worden beïnvloed.
5. Verstrekt u steekproeven? Is het extra vrij of?
Wij verstrekken steekproeven als u nodig hebt, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
6. Hoe verscheept u de goederen?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Bovendien Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Producthoogtepunten
P3.91 van het Binnenhuur LEIDENE het Aluminiumkabinet Vertoningsscherm Lichtgewicht voor Stadiumoverleg en Expo De binnenhuur leidde het Scherm Snelle Details: 1, Pixelhoogte: 3.91mm.2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 160°/140°3, RGB volledige kleur: 281trillions.4, Digitaal proces: 16bits.5, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.