Nationstarlampen 6500 Netenp4.81 het Openlucht LEIDENE Huurscherm
Productdetails
| Pixelhoogte: | 4.81mm | Pixeldichtheid: | 43.264 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >6500nits | Kabinetsresolutie: | 128*128px/128*256px |
| Kabinetformaat: | 500*500/500*1000mm | ||
| Markeren |
6500 Neten Geleide Videomuur,P4.81 Openlucht Geleide Vertoningsraad |
||
Productbeschrijving
P4.81 van de Openlucht LEIDENE het Scherm van LEIDENE Huurvertoning Video LEIDENE Muurnationstar Lampen LEIDENE Comités LEIDENE Raad
Zeer belangrijke Eigenschap
• Facultatief van Convexe Gevormde, Concave Gevormd en de Golf Gevormde schermen
• Ultra slank en lichtgewicht
• Structuur van het huur de gietende aluminium
• Het naadloze verbinden
• Snel slotsysteem, gemakkelijke installatie
• Hoge vernieuwingsfrequentie en hoog contrast
• Brede het bekijken hoek
• Werkende beschikbare statusindicator
Specificatie
| Model | Bor-ii-4,8 |
| Pixelhoogte | 4.8mm |
| Pixeldichtheid | 43264 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2525 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500x500mm/500x1000mm |
| Kabinetsresolutie | 128*128px/128*256px |
| Kabinetsgewicht | 8kg/14kg |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Helderheid | >6500nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/8 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 420w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%, 50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥100000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |


De naverkoopdienst
Twee jaar garantie, de online technische ondersteuning van 24h, achter-bezoekt klant voor elk jaar
Het sturen van technisch personeel naar de scène in klanten significante activiteiten.
FAQ
Q1. Kan ik een steekproeforde voor geleide module of geleid paneel hebben?
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
Q2. Wat over de levertijd?
A: De steekproef vergt 3-5 dagen als wij voorraad, de behoeften van de massaproduktietijd 20 dagen hebben.
Q3. Hebt u om het even welke MOQ-grens voor geleide vertoningsorde?
A: Lage MOQ, 1pc voor steekproef het controleren is beschikbaar
Q4. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen als wij door DHL, UPS, Fedex of TNT kunnen verschepen. Het overzeese verschepen vergt een maand
Q5. Hoe te een orde voor geleide vertoning te werk te gaan?
A: Ten eerste kennen uw vereisten of toepassing.
Ten tweede citeren wij volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de steekproeven en plaatst storting voor formele orde.
Ten vierde schikken wij de productie.
Q6. Is het O.K. druk mijn embleem op geleid vertoningsproduct?
A: Ja. Gelieve te informeren formeel ons vóór onze die productie en te bevestig het ontwerp ten eerste op onze steekproef wordt gebaseerd.
Q7: Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij jaar 2-5 garantie aan onze producten aan.
Q8: Hoe te om defect te behandelen?
A: Ten eerste, worden Onze producten geproduceerd in strikt systeem voor kwaliteitscontrole en het gebrekkige tarief zal minder zijn
dan 0,2%.
Ten tweede, tijdens de waarborgperiode, zullen wij hen herstellen en zullen hen vrij om u opnieuw versturen als het geleide vertoning geworden dode pixel of wij de oplossing met inbegrip van rappel volgens echte situatie kunnen bespreken.
Producthoogtepunten
P4.81 van de Openlucht LEIDENE het Scherm van LEIDENE Huurvertoning Video LEIDENE Muurnationstar Lampen LEIDENE Comités LEIDENE Raad Zeer belangrijke Eigenschap • Facultatief van Convexe Gevormde, Concave Gevormd en de Golf Gevormde schermen • Ultra slank en lichtgewicht • Structuur van het huur de ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.