Aluminiumkabinet 6500 Neten P3.91 Openlucht Geleide Reclamevertoning
Productdetails
| Pixelhoogte: | 4.81mm | Pixeldichtheid: | 43264 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | >6500 neten | Drijfmethode: | 1/13 |
| Kabinetsafmeting: | 500x500mm/500x1000mm | ||
| Markeren |
P3.91 Openlucht Geleide Vertoningscomités,6500 Neten Openlucht Geleide Vertoning |
||
Productbeschrijving
P3.91 Hoge Helderheids Hoge van het het Kabinets4000:1 van het Contrastverhouding 500x500mm 500x1000mm Gietende Aluminium LEIDENE van Nationstar Lampen
Lichtgewicht en Naadloos
Producteigenschap
1 geïntegreerd ontwerp: macht en ontvangerskaart in het controlebord, geen signaalkabel tussen de module en machtslijn wordt geïntegreerd, zeer verbeterend de stabiliteit en de betrouwbaarheid die;
2 de stabiele technologie van de kringscontrole, eenvoudige verrichting, gemakkelijk onderhoud;
3 de unieke gegoten structuur van de aluminiumdoos, stabiel, duurzaam, lichtgewicht;
4 zeer „lichte, dunne, dichte“ eigenschap, om een grotere totstandbrenging van creatieve ruimte te verstrekken;
5 kan de nauwkeurige, snelle en flexibele installatieplaats, effectief aan verschillende toepassingsgebieden antwoorden;
6 de diepe grijze technologie van de schaalverwerking, het scherm van uitstekende kwaliteit verfrist, en leidt tot fantastische stadiumgevolgen;
7 gemakkelijk onderhoud: met macht en signaal de zelf-controlefunctie van de het werkstatus, vertoning in real time de macht van elk product en de status van het signaalwerk, wanneer een product niet het vertoningsscherm, u snel helpt het probleem snel bepalen en de aangewezen reparatiemaatregelen maakt;
Specificatie
| Model | Bor-ii-3,9 |
| Pixelhoogte | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65536 pixels/m2 |
| LEIDEN Type | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie | 1R1G1B |
| Kabinetsafmeting | 500*500mm/500*1000mm |
| Kabinetsresolutie | 128*128px/128*256px |
| Kabinetsgewicht | 8kg (13kg) |
| Kabinetsmateriaal | het aluminium van het matrijzenafgietsel |
| Toegangsbescherming (voorzijde/achtergedeelte) | IP40/IP21 |
| Helderheid | >1200nits |
| Het bekijken Hoek (H/V) | 140°/140° |
| Drijfmethode | 1/13 Aftasten |
| Het kader verfrist zich | ≥ 60Hz |
| Gegevensvernieuwingsfrequentie | >1500Hz |
| Grijze Schaal | met 16 bits |
| Machtsconsumptie (avg.) | 320w/m2 |
| Inputvoltage | AC 110/220±10%/50~60Hz |
| Temperatuur (het werken/opslag) | -20~50°C/-40~60°C |
| Vochtigheid (het werken/opslag) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Levensduur | ≥50000hrs |
| Pixelmislukking | <0> |







FAQ
1) Antwoord uw onderzoek in 24 werkuren.
2) Het ervaren personeel beantwoordt al uw vraag in vloeiende Engelse, Spaanse, Franse, Duitse enz.
3) Het aangepaste ontwerp is beschikbaar, worden OEM & ODM ingestemd met.
4) De exclusieve en unieke oplossing kan aan onze klant door onze goedgetrainde en ingenieurs en deskundigen worden verstrekt.
5) Speciale die korting en bescherming van verkoopgebied aan onze verdeler wordt geboden.
6) Stem in warm met uw bezoek in ons bedrijf als beschikbaar.
7) De begeleidingsdienst: Wij kunnen online leiden als de klanten vragen over de installatie en het gebruik hebben.
Voor groot project, verstrekken wij uw ingenieur een week vrije opleiding, of als de klant de relevante kosten kon dragen, kan onze ingenieur naar het land van de klant voor begeleiding ter plaatse gaan.
8) Garantieperiode: 2 jaar na verzending.
Producthoogtepunten
P3.91 Hoge Helderheids Hoge van het het Kabinets4000:1 van het Contrastverhouding 500x500mm 500x1000mm Gietende Aluminium LEIDENE van Nationstar Lampen Lichtgewicht en Naadloos Producteigenschap 1 geïntegreerd ontwerp: macht en ontvangerskaart in het controlebord, geen signaalkabel tussen de module ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.