Dubbele kanten 6000 opgezette Netenp4 openluchtvrachtwagen leidden vertoning met hydraulisch systeem
Productdetails
| LEIDENE Modulegrootte: | 320x160mm | LEDs: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Voeding: | Meanwell | Bestuurder IC: | ICN2038S |
| Geleid Type: | SMD2727 | ||
| Markeren |
360W/M Vrachtwagen het Opgezette Geleide Scherm ²,SMD2727 het vrachtwagen Opgezette Geleide Scherm,6000 Neten Mobiel Geleid Aanplakbord |
||
Productbeschrijving
Dubbele kanten 6000 opgezette Netenp4 openluchtvrachtwagen leidden vertoning met hydraulisch systeem
P4 Openlucht de Aanhangwageneigenschappen van de Vrachtwagenvertoning:
1) Lichtgewicht, ruimtebesparend en arbeidsbesparend.
2) De verschijning van Nice en eenvoudige structuren.
3) Snelle sluitenmethodes, geen hulpmiddeleninstallatie.
4) Met indicatorlichten en achtereind flexibele deur, gemakkelijk te testen en te handhaven.
5) Hoge helderheid die meer dan 6000 neten, bij dag gebruiken.
6) IP65, maak waterdicht.
7) Hoge vernieuwingsfrequentie, de videoprestaties van HD.
8) Goede prijzen en de diensten na verkoop.
Toepassing:
De volledige LEIDENE van de kleurenp6 Huur Vertoning is het wijd openluchtscherm van het huurstadium, volkomen aangezien de mian achtergrond voor divers stadium toont, handel toont, overleg, enz., met briljante videokwaliteit, HD-beeld het bekijken en beste bekijkend afstand. Het heeft met snel-sluit systeem, 100% geen hulpmiddeleninstallatie uitgerust, zeer gemakkelijk te assembleren, te ontmantelen en onderhoud.
De prijzen zijn zeer concurrerend, bereikend goede prestaties met beperkte begroting.
P4 Openlucht de Aanhangwagenbril van de Vrachtwagenvertoning
| Bof-B-4 | |
| Fysieke Hoogte | 4 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 1818 |
| Pixeldichtheid | 62.500 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 320 × 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 × 960 × 150 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 3 × 6 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 80 × 40 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 240 × 240 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht (m ²) | 65/45 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360W/m ² |
| Max Power Consumption | 900 W m ² |
| Helderheid | ≥6500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| IP Classificatie | IP 65 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Aftastenmethode | 1/8 Aftasten |
FAQ
Q1: Waarom ons kies:
A1.1: Bedrijfsinformatie: het team van bakovision is in de LEIDENE industrie bijna 10 jaar geweest, die zich op de geleide vertoning concentreren, en meer dan 2000 projectenhuis en aan boord voltooid,
aldus worden wij volledig ervaren om te verstrekken de geleide vertoning solutions.bakovisiont zich concentreert en beroeps!
A1.2: R&D-Team: bakovision heeft het R&D-team met de ervaring van meer dan 8 jaar, en lanceert nieuwe producten volgens de klanten ‚behoeften elk jaar of zelfs elk kwart.
A1.3: Producten: er zijn het binnen en openlucht vaste geleide vertoningsscherm, binnen en openluchthuur geleide vertoning, creatieve geleide vertoning zoals de reclame van geleide affiche, zachte geleide vertoning en geleid gordijnnetwerk,
zij worden wijd gebruikt voor winkelcomplex, stadium, gebeurtenissen, conferentieruimte, kerk enz. die de eisen van berichtvertoning en levering ontmoeten.
A1.4: Productie: bakovision heeft strikt QC controle en productiebeheersproces, dat hoog onze producten - kwaliteit en stabiele het werk prestaties toelaat.
A1.5: De dienst: bakovision heeft zich technici before and after verkoop gespecialiseerd. En sterk op de markt brengend team om u oplossingen 7/24 op om het even welk ogenblik aan te bieden.
Q2: Wat is uw betalingstermijn? Hoe lang het neemt aan levering?
A3: T/T en L/C, 30%-storting vooraf, en saldo 70% vóór verzending.
Q3: Wat is het controlesysteem?
A3: Wij gebruiken Nova en Linsn-controlesysteem.
Q4: Hoe kunt u uw geleide kwaliteit van het vertoningsproduct verzekeren?
A4: het team van bakovision is ingeschreven in de geleide vertoningsindustrie bijna 10 jaar, en professioneel R&D-team en bekwaam QC team met standaardproces om kwaliteitsproducten te verzekeren.





Producthoogtepunten
Dubbele kanten 6000 opgezette Netenp4 openluchtvrachtwagen leidden vertoning met hydraulisch systeem P4 Openlucht de Aanhangwageneigenschappen van de Vrachtwagenvertoning:1) Lichtgewicht, ruimtebesparend en arbeidsbesparend.2) De verschijning van Nice en eenvoudige structuren.3) Snelle sluitenmethod...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.