Hoge helderheid van 5500 de Vertoningscomité van het Netenp4 Openlucht Vast Geleid Aanplakbord
Productdetails
| Comité Materiaal: | Staal/Aluminium | Helderheid: | >6.000 neten |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Achtergedeelte | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1.920 Herz | Verwerking: | met 16 bits |
| Markeren |
SMD1818 openlucht Vaste Geleide Vertoning,360W/M Openlucht Vaste Geleide Vertoning ²,5000 Neten Openlucht Geleide Comités |
||
Productbeschrijving
Hoge helderheid van 5500 de Vertoningscomité van het Netenp4 Openlucht Vast Geleid Aanplakbord
P4 Openlucht Vaste Geleide het Comité van de Aanplakbordvertoning Specificatie
| Bof-B-4 | |
| Fysieke Hoogte | 4 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD1818 |
| Pixeldichtheid | 62.500 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 320 × 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 × 960 × 150 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 3 × 6 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 80 × 40 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 240 × 240 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht (m ²) | 65/45 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360W/m ² |
| Max Power Consumption | 900 W m ² |
| Helderheid | ≥5500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| IP Classificatie | IP 65 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Aftastenmethode | 1/8 Aftasten |
Bedrijfinleiding:
De Technologieco. van de Shenzhenbako VISIE, Ltd, begon in Shenzhen in 2005, een fabrikant van wereldklasse van technologisch geavanceerde LEIDENE vertoningen, die zich op hoge eind professionele klanten concentreren onder binnenlandse en overzee markten. BAKOVISION kan volledig het kleermakerswerk van OEM, ODM, creatieve LEIDENE verstrekken modellen naast van de standaard LEIDENE schermen.
De voordelen van Co. van de de Visietechnologie van Shenzhen Bako, Ltd:
1. Wij zijn bezig geweest met de geleide vertoningsindustrie meer dan 12 jaar;
2. Over 20,000sqm-workshop met 500 geschoolde arbeiders en 100 begaafde ingenieurs;
3. De uitvoer naar 200 landen, en 98% gekregen positief koppelen van onze cliënten terug;
4. Sommige gewonnen producten reddot kennen toe;
5. Wij niet alleen bieden hoogte aan - kwaliteitsproducten, maar ook bieden volledige pakketoplossing zoals aanbiedings professionele oplossing, inspectie op plaats, kadertekening, begeleiding tijdens installatie aan, opleiding, 24 uren online na de verkoopdienst, enz.
Eigenschappen van onze producten:
1. Verschillend IP tarief

2. Op zeer heet gebied, maken wij wit kleurenkabinet in plaats van zwart kleurenkabinet, zodat absorbeert het witte kabinet minder hitte van de zon;
3. Binnen kabinet, stofdichte wordt netto ingebed, in het bijzonder voor installatieplaats zoals dichtbijgelegen weg, dessertsgebied, enz.
4. De uitgeputte fans worden ingebed binnen kabinetsdoos voor heatsink, aangezien op hoge temperatuur de moordenaar van geleide vertoning is;
5. Voor plaats zoals overzeese eiland of weg, bieden wij dubbel dekkabinet aan, en borstelen dikkere laag van verf voor het verhinderen van vochtigheid;
6. Voor openluchtadvertentiesvertoning, adviseren wij slechts cliënten van Nationstar leds, wegens betrouwbaarheid en uitstekende prestaties;
7. Zodra de orde wordt bevestigd, zullen wij maken van kader voor onze die cliënten voor verwijzing ontwerpen, op daadwerkelijke installatieplaats wordt gebaseerd;

8. In het midden van installatie, sturen wij ingenieur om onze cliënten te begeleiden hoe te om installatie te doen;



Producthoogtepunten
Hoge helderheid van 5500 de Vertoningscomité van het Netenp4 Openlucht Vast Geleid Aanplakbord P4 Openlucht Vaste Geleide het Comité van de Aanplakbordvertoning Specificatie Bof-B-4 Fysieke Hoogte 4 mm Pixelconfiguratie SMD1818 Pixeldichtheid 62.500 pixels/m ² Moduledimensies (W × H) (mm) 320 × ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.