LEIDENE van Front Access P2.6 Gebogen Huurvertoning met 50x50cm Comité
Productdetails
| Comité Materiaal: | Staal/Aluminium | Helderheid: | >1.200 neten |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Achtergedeelte | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1.920 Herz | Verwerking: | met 16 bits |
| Markeren |
P2.6 Gebogen LEIDENE Huurvertoning,SMD2121 gebogen LEIDENE Huurvertoning,Het 147456 Pixel/LEIDENE van Sqm Front Access Scherm |
||
Productbeschrijving
De gebogen Voorvertoning van de toegangsp2.6 binnenhuur met 50x50cm paneel
P2.6 de binnenbeschrijving van de huurvertoning
Van de snijkant „koude vertoning“ de technologie
60% macht lager dan normaal
50%-minder dan normale tempearture
P2.6 de binnenbril van de huurvertoning
| Bir-ii-2X | |
| Fysieke Hoogte (mm) | 2.6mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 147.456 pixel/sqm |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250x250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Nr van Modules per Comité (W × H) | 2x2/2x4 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 96x96 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 192x192/192x384 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 8/14 kg/paneel |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4,000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 400 W/㎡ |
| Max Power Consumption | 800 W/㎡ |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 10°60℃/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30°60℃/10%60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | ≥1,200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
FAQ:
Q1: Wanneer is de levertijd van het geleide scherm?
A1: wij zullen productie binnen 20-25 dagen na het ontvangen van het bedrag verwezenlijken (sluit tijd van weekend uit). Als u dringend nodig hebt, te laten gelieve vriendelijk me, in gewaarborgd van kwaliteit kennen. wij zullen ons beste proberen sneller te maken
Q2: Wat over uw Pre-sale dienst en Naverkoopdienst?
A2: Voor Pre-sale de dienst: Wij hebben een professioneel verkoopteam en professioneel technisch team die bereid zijn om uw vraag te beantwoorden 24 online uren. Wij kunnen een reeks van oplossing voor uw project aanbieden!
Voor de Naverkoopdienst: Wij kunnen u opdragen hoe te gebruiken, passen de schermen, en gemeenschappelijk onderhoud met vervangstukken aan.
Q3: Hoe kunt u de geleide kwaliteit van het vertoningsproduct verzekeren?
A3: Wij hebben bijna de ervaring van 8 jaar in het veroorzaken van Geleide Vertoning met goede reputatie in deze industrie.
Wij zouden 24 uren verouderend doen om 100% te beloven niet-volkomen afbreken vóór verzending
Q4: Wat is het controlerende systeem van het geleide scherm?
A4: Het controlesysteem kunnen=zou= Linsn, nova-Ster, Kleurenlicht zijn… Gewoonlijk leidde het cliëntgebruik Linsn voor vaste installatie de schermen, en nova-Ster systeem voor de huurschermen.
Q5: Hoe te om het juist geleid scherm voor u te kiezen?
A5: U moet enkel aan 3 eenvoudige vragen in uw hoofd denken alvorens u het geleid scherm koopt.
1.Will u gebruikt binnen of openlucht het?
2.Is het voor huurgebruik (behoefte om van één plaats aan een andere plaats worden bewogen zeer vaak) of voor vaste installatie (om in één plaats voor worden geïnstalleerd ooit).
3.what wordt de benaderende grootte van het geleide scherm u vereist? wat is de hoogte en de lengte?
Q6: Hoe te om te installeren het nadat wij het ontvangen?
A6: Wij zullen instructies aanbieden om u op installatie te begeleiden, en ook de foto's van de softwarevestiging of de tekeningen van de staalbouw.
Producthoogtepunten
De gebogen Voorvertoning van de toegangsp2.6 binnenhuur met 50x50cm paneel P2.6 de binnenbeschrijving van de huurvertoning Van de snijkant „koude vertoning“ de technologie 60% macht lager dan normaal 50%-minder dan normale tempearture P2.6 de binnenbril van de huurvertoning Bir-ii-2X Fysieke ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.