Hoge helderheid van de Dubbele Kanten P4.68 Openlucht Rond Logo Sign van 4500nits
Productdetails
| Straal: | 300mmx300mm | Hoogte: | 4.68mm |
|---|---|---|---|
| IP Tarief: | IP65 | Mededeling: | WiFi, 3g/4g, USB |
| Helderheid: | 4500nits | ||
| Markeren |
P4.68 Openluchtcirkel LEIDEN Teken,4500nits openluchtcirkel LEIDEN Teken,45511pixels/M2 dubbele Kanten LEIDEN Embleem |
||
Productbeschrijving
Hoge helderheid van de Dubbele Kanten P4.68 Openlucht Rond Logo Sign van 4500nits
P4.68 Openlucht Rond Logo Sign Specs
| BR (Ronde) - 4,68 | |
| Fysieke Hoogte | 4.68mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 3 in-1 |
| Pixeldichtheid | 45.511 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 300 x 300 |
| Binnendiameter (mm) | 600 |
| NO.of Modules per Comité (W × H) | 2 x 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 64 x 64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 128 x 128 |
| Comité Materiaal | Staal |
| Gewicht | 16 kg/unit |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Machtsconsumptie | rond 400 W/unit |
| Drijfmethode | 1/8 Dynamisch Aftasten |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 20°60°/10%95% |
| Helderheid | >4.500 neten |
| Helderheidsaanpassing | Handaanpassing |
| Controlemethode | WIFI/USB/Cloud Platform |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Het werk Voltage | Ac 240/100±10% 50 Hz/60 Herz |
| Het bekijken Hoek | 120° (V) 120°(H) |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde |
| IP Classificatie |
IP65 |
P4.68 openlucht het tekendimensie van het cirkelembleem

P4.68 Openlucht Rond Logo Sign Description
Wordt het tegenwoordig geleide embleemteken één de populairste media voor Starbucks-koffieopslag, MacDonald-opslag, de opslag van Kentucky, andere kleinhandelsgrootwinkelbedrijven, druggrootwinkelbedrijven, enz. Wij hebben twee verschillend beschikbaar embleemteken: men is openlucht het embleemteken van P4.68 met 300x300mm straal, is andere openlucht het embleemteken van P8 met 320x320mm straal. Nu zullen wij wat embleem maakt aantrekkelijk ondertekenen onderzoeken, is de belangrijkste reden als het volgende de eigenschappen toont:
1. De hoge helderheid & de hoge contrastverhouding maken scherpe beelden.
De maximum 4,500nits-helderheid maakt het nog zelfs onder de zonneschijn zichtbaar.
Terwijl de contrastverhouding rond 4,000:1 is, zo dynamische altijd beschikbare beelden;
2. De gemakkelijke verrichting, u stopt automatisch in machtsschakelaar toen de de de vertoningenvideo of beelden van het embleemteken;
Het embleemteken kan direct op de muur door normale bout worden opgezet.
U kunt video aan embleemteken met uw mobiele telefoon, of via GPRS 3g 4g 5g, USB-schijf, of wolkensysteem leveren die het tekenclusters van het managerembleem in het bijzonder voor embleemteken in verschillende steden kunnen.

3. Het dubbele kantenembleem met voortoegang geleide modules maakt onderhoud gemakkelijk;


4. IP65 maakt volledig waterdicht;
5. voor het teken van het douaneembleem kunt u slechts advertenties tonen één, maar met geleid embleemteken kunt u advertenties spelen
van andere cliënten, dan kunt u bijverdienste krijgen;
Producthoogtepunten
Hoge helderheid van de Dubbele Kanten P4.68 Openlucht Rond Logo Sign van 4500nits P4.68 Openlucht Rond Logo Sign Specs BR (Ronde) - 4,68 Fysieke Hoogte 4.68mm Pixelconfiguratie SMD 3 in-1 Pixeldichtheid 45.511 pixels/m ² Moduledimensies (W × H) (mm) 300 x 300 Binnendiameter (mm) 600 NO.of Modules ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.