Hoge helderheid van de Openlucht Vaste Geleide Vertoning van 6000nits P8 voor Reclame
Productdetails
| Comité Materiaal: | Het Aluminium van het matrijzenafgietsel | Helderheid: | 6000 neten |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Achtergedeelte | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1.920 Herz | Verwerking: | met 16 bits |
| Markeren |
6000nit openlucht Vaste Geleide Vertoning,SMD3535 openlucht Vaste LEIDENE Vertoning,FCC Front Service Led Screen |
||
Productbeschrijving
Voor de dienst6000nit P8 openlucht vaste geleide vertoning voor reclame
P8 openlucht vaste geleide vertoningseigenschappen:
1. De hoge helderheid van 5500nits maakt onder directe zonneschijn zichtbaar;
2. De voor-toegangsmodule maakt gemakkelijk onderhoud;
3. Gebruikend hoogte - kwaliteitsdelen, zoals Nationstar leds, Meanwell-voeding, enz.
P8 openlucht vaste geleide vertoningsbril:
| Bof-B-8 | |
| Fysieke Hoogte | 8 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3535 |
| Pixeldichtheid | 15.625 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 320 × 160 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 × 960 × 150 |
| GEEN .of-Modules per Comité (W × H) | 3 × 6 |
| Fysieke Resolutie van Module (W × H) | 40 × 20 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W × H) | 120 × 120 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Gewicht (m ²) | 65/45 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W/m ² |
| Max Power Consumption | 900 W m ² |
| Helderheid | ≥6500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100, 000 Uren |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| IP Classificatie | IP 65 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20℃-50℃/10%-90% |
| Aftastenmethode | 1/4 Aftasten |
FAQ:
Q1: Hoe kon ik producten I kopen behoefte als er geen prijs in de website is?
A: U kunt uw onderzoek naar ons verzenden over de producten u wenst, zal onze verkoop u binnen 24 uren antwoorden om u te helpen de orde maken.
Q2: Hoe lang kon ik antwoord van mijn onderzoek krijgen?
A: U zult een antwoord binnen 24 uren krijgen.
Q3: Welk soort aan garantie biedt u?
A: Verschillende verschillende het tijdsbestekgarantie van de productaanbieding, maar al product hier bieden wij 2 jaar minstens garantie aan.
Q4: Hoe is de latere verkoopdienst?
Q5: Welk soort betalingswijzen hebt u als fabrikant?
A: Wij nemen T/T, de Western Union, L/C en contant geld als betalingstermijn.
Q6: Hoe lang het zal nemen om goederen te leveren?
A: Wij zullen beginnen goederen voor te bereiden wanneer wij uw bankontvangstbewijs krijgen. Het pakket zal uit in 10-15 werkdagen worden verscheept nadat wij uw betaling krijgen.
Q7: Welk soort verpakking u aanbiedt?
A: Tijdens het verpakkingsprocédé, zullen de preventieve maatregelen door ons worden getroffen om te verzekeren dat de goederen in een goede voorwaarde tijdens opslag en levering zijn.
Producthoogtepunten
Voor de dienst6000nit P8 openlucht vaste geleide vertoning voor reclame P8 openlucht vaste geleide vertoningseigenschappen: 1. De hoge helderheid van 5500nits maakt onder directe zonneschijn zichtbaar; 2. De voor-toegangsmodule maakt gemakkelijk onderhoud; 3. Gebruikend hoogte - kwaliteitsdelen, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digitaal Volkleurig High Definition Geen bezel
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.