P8 Vaste Energie - het LEIDENE van het besparingsaanplakbord Vertoningsscherm voor Openlucht
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 8mm | Comité Materiaal: | Staal/Aluminium |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Het bekijken hoek: | 160°/140° |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz | Contrastverhouding: | 2000:1 |
| Helderheid: | >6500nits | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Markeren |
IP65 aanplakbord LEIDENE Vertoning,IP54 aanplakbord LEIDENE Vertoning,8mm Aanplakbord LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
2021 nieuwe Prijsp8 Openlucht Vaste Energie - besparings LEIDENE Aanplakbord LEIDENE het Schermvertoning
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbord Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 8mm.
2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
3, Digitaal Proces: 16bits.
4, Standaardkabinetformaat: Aangepast, kabinetsgewicht: 40kg/Sqm.
5, Garantie: 2years.
6, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 10m.
Energie - besparings LEIDENE het Schermbeschrijving:
De openluchtenergie van de Bakovisie - omvat het besparing Geleide digitale aanplakbordenpixel 8mm, is 10mm, binnen deze pixel, 8mm heet-verkoopt en hoogste de rendabele reeks.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordtoepassing:
Zijn de openlucht geleide elektronische aanplakborden van de Bakovisie wijd geïnstalleerd op polen, enige pool-opgezette, dubbele pool-opgezet, of opgezette tri-pool die, reclame doen of voor luchthaven uitzenden, busstation, spoorweg, overheid, school, winkelcomplex, openbare ruimten, die media etc. adverteren.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordeigenschappen:
1, Hoge IP Classificatie IP65, goede waterdichte en stofweerstand, geschikt voor elke voorwaarde.
2, Brede het bekijken hoek 160° voor breder bereik, naadloos in al richting met dezelfde output van de beeldkwaliteit, geschikt voor zich het grote verzamelen.
3, Hoge helderheid van 4,000nits aan 6,000nits, zichtbaar van elk richtings zelfs gezicht aan directe zonneschijn.
4, Goede hittedissipatie met ventilators en het gebruiken van meanwell voeding, lange levensduur.
5, Hoog vers tarief tot 2,000Hz, hoog contrast aan 2,000:1, levendige kleur.
6, met Bako-Visieenergie - de besparingstechniek, de machtsconsumptie vermindert van 360W/Sqm tot 90W/Sqm. Als u het 10 Sqm scherm installeert en het 15 uren per dag aansteekt. Dan zal er 19.710 Kw/h één jaar verbruiken als u oud product gebruikt, dan als u onze energie - het besparingsscherm, dan verbruikt daar slechts 4927,5 Kw/h één jaar gebruikt, bewaart het 14782,5 Kw/h één jaar. Dit kan veel uw energiekosten bewaren.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordspecificatie:
| Fysieke Hoogte | 8mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3535 |
| Pixeldichtheid | 15.625 pixel/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 320 x 320 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 x 960 x 150 |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 3 x 3 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 40 x 40 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 120 x 120 |
| Comité Materiaal | Steel/Aluminium |
| Gewicht (kg/Sqm) | 40 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W/Sqm |
| Max Power Consumption | 900 W/Sqm |
| Gemiddelde Macht na Energie - besparing | 90 W /Sqm |
| Max Power After Energy Saving | 230 W /Sqm |
| Helderheid | >6.500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Verticale het Bekijken Hoek | 160° |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Aftastenmethode | 1/10 Aftasten |
Energie - besparings LEIDEN Aanplakbordgeval

Onze diensten
Pre-produceert
- Krijg volledige behoeften van cliënten.
- Om een grondige analyse te maken.
- Bied een redelijkste en wetenschappelijke oplossing aan.
- Aangepast ontwerp.
Bij het produceren
- Het veroorzaken van vooruitgang het bijwerken voor cliënten.
- Bijzonder van het installatiecad en ontwerp diagram voor cliënten.
Na de dienst
- 2 jaar vrij onderhouds.
- 7 dagen per week, 24 uur per dag 5 jaar de online dienst voor om het even welke technische ondersteuning voor om het even welke klanten.
- Vrije opleiding voor klanten in fabriek.
- Onze ingenieur onsite leidt indien nodig.
Producthoogtepunten
2021 nieuwe Prijsp8 Openlucht Vaste Energie - besparings LEIDENE Aanplakbord LEIDENE het Schermvertoning Energie - besparings LEIDENE Aanplakbord Snelle Details:1, Pixelhoogte: 8mm.2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.3, Digitaal Proces: 16bits.4, Standaardkabinetformaat: Aangepast, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.