Energie - LEIDENE van het besparingsp10 Aanplakbord Videovertonings Digitale Adverterende Raad
Productdetails
| Fysieke Hoogte: | 10mm | Comité Materiaal: | Staal/Aluminium |
|---|---|---|---|
| Het onderhouden: | Voorzijde/Achtergedeelte | Het bekijken hoek: | 160°/140° |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920Hz | Contrastverhouding: | 2000:1 |
| Helderheid: | >6500nits | IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte): | IP65/IP54 |
| Markeren |
P10 Aanplakbord LEIDENE Videovertoning,de Digitale Adverterende Raad van P10,de Digitale Adverterende Raad van IP65 IP54 |
||
Productbeschrijving
De Lamp Openlucht Vaste Energie van P10nationstar - van de LEIDENE van het besparingsaanplakbord Videovertonings LEIDENE Digitale LEIDENE Tekenraad Muur
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbord Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 10mm
2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
3, Digitaal Proces: 16bits.
4, Standaardkabinetformaat: Aangepast, kabinetsgewicht: 55kg/Sqm.
5, Garantie: 2years.
6, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 10m.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordbeschrijving:
Omvat het openlucht geleide digitale de aanplakbordenpixel van de Bakovisie 4.81mm, 6.67mm, 8mm, 10mm, binnen deze pixel, zijn 8mm/10mm heet-verkoopt en hoogste de rendabele reeksen.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordtoepassing:
Zijn de openlucht geleide elektronische aanplakborden van de Bakovisie wijd geïnstalleerd op polen, enige pool-opgezette, dubbele pool-opgezet, of opgezette tri-pool die, reclame doen of voor luchthaven uitzenden, busstation, spoorweg, overheid, school, winkelcomplex, openbare ruimten, die media etc. adverteren.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordeigenschappen:
1, Hoge IP Classificatie IP65, goede waterdichte en stofweerstand, geschikt voor elke voorwaarde.
2, Brede het bekijken hoek 160° voor breder bereik, naadloos in al richting met dezelfde output van de beeldkwaliteit, geschikt voor zich het grote verzamelen.
3, Hoge helderheid van 6,500nits aan 9,000nits, zichtbaar van elk richtings zelfs gezicht aan directe zonneschijn.
4, Goede hittedissipatie met ventilators en het gebruiken van meanwell voeding, lange levensduur.
5, Hoog vers tarief tot 2,000Hz, hoog contrast aan 2,000:1, levendige kleur.
6, regelbaar, creatief ontwerp ±10° om aan uw vereiste te voldoen;
7, Nationstar-hoge lamp, - de kwaliteit en de lange levensduur, verzekeren het goed scherm.
8, met Bako-Visieenergie - de besparingstechniek, de machtsconsumptie vermindert van 360W/Sqm tot 90W/Sqm. Als u het 10 Sqm scherm installeert en het 15 uren per dag aansteekt. Dan zal er 19.710 Kw/h één jaar verbruiken als u vorig product gebruikt, dan als u onze energie - het besparingsscherm, dan verbruikt daar slechts 4927,5 Kw/h één jaar gebruikt, bewaart het 14782,5 Kw/h één jaar. Dit kan veel uw energiekosten bewaren.
Energie - besparings LEIDENE Aanplakbordspecificatie:
| Fysieke Hoogte | 10mm |
| Pixelconfiguratie | SMD3535 |
| Pixeldichtheid | 10.000 pixel/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 320 x 320 |
| Comité Afmetingen (mm) | 1280 x 960 x 150 |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 4 x 3 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 32 x 32 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 128 x 96 |
| Comité Materiaal | Steel/Aluminium |
| Gewicht (kg/Sqm) | 45 |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 2.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 360 W/Sqm |
| Max Power Consumption | 900 W /panel |
| Gemiddelde Macht na Energie - besparing | 90 W /Sqm |
| Max Power After Energy Saving | 230 W /Sqm |
| Helderheid | >6.500 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Verticale het Bekijken Hoek | 160° |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Aftastenmethode | 1/8 Aftasten |
Energie - besparings LEIDEN Aanplakbordgeval:


Onze dienst
Garantie
1.We-guaratee al onze vertoning, modules, vervangstukken TWEE jaar.
2.We verstrekken technologie kostenloos opleiding, die de verrichting en onderhouds opleiding van de LEIDENE schermen in de fabriek bevat.
3.After garantie, kunnen wij ook u de delen voor vervanging aan onze bodemprijs aanbieden.
4.After de verkoop, als u om het even welk probleem over ons product hebt, u kan ons per E-mail informeren, zullen wij u in een keer antwoorden
wanneer wij het krijgen en u een goede oplossing aanbieden om het probleem op te lossen.
5.We kon ook problemen oplossen want u antil het goed door afstandsbediening terugkrijgt!
levertijd
1.Delivery tijd, Accompalish-productie binnen 25 dagen na het ontvangen van de storting.
2.Before levering, zullen wij de vertoning, zullen testen en het lichte omhooggaand 72 uren, houden en zullen alle delen van de vertoning om controleren te bevestigen het voor levering O.K. is.
Installatie
1.We kan de opleiding en de technische ondersteuning voor de klant in de fabriek bijstaan, als de klant zo vereist.
2.We kon onze ingenieur sturen om de installatie aan u te leiden. Maar de relavant kosten zouden door uw geacht bedrijf moeten worden betaald.
3.Our de technici zullen CAD Tekening aanbieden te tonen hoe te om de LEIDENE Vertoning terecht en snel te installeren, natuurlijk, als u nodig hebt.
Producthoogtepunten
De Lamp Openlucht Vaste Energie van P10nationstar - van de LEIDENE van het besparingsaanplakbord Videovertonings LEIDENE Digitale LEIDENE Tekenraad Muur Energie - besparings LEIDENE Aanplakbord Snelle Details:1, Pixelhoogte: 10mm2, SMD LEDs, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.3, Digitaal Proces: ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.