Openlucht de Huur LEIDENE van Front Service P4.81 Vertoning met 50x50cm Comité
Productdetails
| Kabinetsafmeting: | 500x500mm | Certificaten: | Ce RoHS & UL |
|---|---|---|---|
| Levensduur: | 50,000hours | Controlesysteem: | Novastar of Linsn |
| Geleide spaander: | Epistar, Cree, Nichia | Voeding: | Meanwell |
| Kabinetsmateriaal: | Aluminium het gieten | ||
| Markeren |
P4.81 Openluchthuur LEIDENE Vertoning,LEIDENE van de RoHS Openluchthuur Vertoning,RoHSp4.81 Openlucht LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
Openlucht de Huur LEIDENE van Front Service P4.81 Vertoning met 50x50cm Comité
Voor de dienstp4.81 openluchtvertoning met 50x50cm paneel in Frankfurt
P4.81 Openluchthuur LEIDENE Vertoningseigenschappen:
1. Magnetische moduel maar met IP65-tarief;


2. De hoekbeschermer beschermt in het nauw gedreven Leds;

3. Handvat voor het vastmaken geleide module;

P4.81 Openluchthuur LEIDENE Vertoningsbril
<>
| Bor-m-4 | |
| Fysieke Hoogte (mm) | 4,81 mm |
| Pixelconfiguratie | SMD 2525/2727 |
| Pixeldichtheid | 43.264 pixels/m ² |
| Moduledimensies (W × H) (mm) | 250x250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Nr van Modules per Comité (W × H) | 2*2/2*4 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 52 × 52 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 104 × × 104/104 208 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 9 / 15 kg/panel |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4,000:1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 320 W/㎡ |
| Max Power Consumption | 780 W/㎡ |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | 20°60℃/10%60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | 30°60℃/10%60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1.920 Herz |
| Helderheid | ≥6,000nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Max Stacking | 10-20pcs |
| Max Hanging | 10-20pcs |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP65/IP54 |
| Aftastenmethode | 1/13 Aftasten |
Producthoogtepunten
Openlucht de Huur LEIDENE van Front Service P4.81 Vertoning met 50x50cm Comité Voor de dienstp4.81 openluchtvertoning met 50x50cm paneel in Frankfurt P4.81 Openluchthuur LEIDENE Vertoningseigenschappen: 1. Magnetische moduel maar met IP65-tarief; 2. De hoekbeschermer beschermt in het nauw gedreven ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.