LEIDENE van de P4.81mmsmd2121 Binnenhuur Vertoning 500*1000mm Kabinet
Productdetails
| Model: | Bor-4,8 | Pixelhoogte: | 4.81mm |
|---|---|---|---|
| Pixeldichtheid: | 43264 pixels/m ² | LEIDEN Type: | SMD2121 |
| LEIDENE Configuratie: | 1R1G1B | Gray Scale: | met 16 bits |
| Markeren |
SMD2121 binnenhuur LEIDENE Vertoning,P4.81mm Binnenhuur LEIDENE Vertoning,SMD2121 LEIDENE Comité Huur |
||
Productbeschrijving
LEIDENE van de P4.81mmsmd2121 Binnenhuur Vertoning 500*1000mm Kabinet
P4.81 500*1000mm LEIDEN van de kabinetshuur Vertoningscomité Gray Scale Inventory met 16 bits in Los Angeles
Beschrijving:
P4.81 is het openluchthuur LEIDENE vertoningspaneel volkomen geschikt voor de hoge oplossing van de eind videomuur. Zijn magnetische modules kunnen gemakkelijk voor onderhoud aan beide achter en voorkanten worden betreden.
Eigenschap:
1. De hoge en regelbare helderheid kan de eisen van de veranderende behoefte van Klant in verschillende milieu's ontmoeten.
2. Geen mozaïek toe te schrijven aan uitstekende vlakheid en aardige uniformiteit van lichtgevend.
3. Het pixel is lang, is de kwaliteit uitstekend en realistisch, is de kleur zuiver en dik.
4. De vlakheid is goed en het beeld is eenvormig en tevredenstellend aan het oog.
5. Hoge grayscale en verfrist zich hoog, is het studio videoeffect realistisch.
6. De structuur van veiligheidsprestaties, verbeterd ontwerp is niet gemakkelijk te misvormen.
7. De vertoningstechnologie van de groot-hoekweergave om de brede waaier Hoek aan menings onbevooroordeelde kleur te ontmoeten.
8. Het kan op de voorzijde en de rug worden ontworpen en worden gehandhaafd, gemakkelijk en snel en gemakkelijk te handhaven.
9. Waterdicht kan geschikt voor om het even welke voorwaarde en om het even welk weer.
Technische Parameter:
| Bor-ii-4 | |
| Fysieke Hoogte | 4.81mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2525/2727 |
| Pixeldichtheid | 43.264 pixel/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 250 x 250 |
| Comité Afmetingen (mm) | 500 X.500 x 80/500 x 1000 x 80 |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 2 x 2/2 x 4 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 52 x 52 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 104 x 104/104 x 208 |
| Comité Materiaal | Gietend Aluminium |
| Enig Kabinetsgewicht | 9 / 15 kg/panel |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 325 W /Sqm |
| Max Power Consumption | 780 W /Sqm |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920 Herz |
| Helderheid | ≥4,000nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Max Stacking | 20/10 |
| Max Hanging | 20/10 |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 65/IP 54 |
| Aftastenmethode | 1/13 Aftasten |
De dienst:
1. Antwoord uw onderzoek in 24 werkuren.
2. Het aangepaste ontwerp is beschikbaar, worden OEM & ODM ingestemd met.
3. De exclusieve en unieke oplossing kan aan onze klant door onze goedgetrainde en ingenieurs en deskundigen worden verstrekt.
4. Stem in warm met uw bezoek in ons bedrijf als beschikbaar.
5. De begeleidingsdienst: Wij kunnen online leiden als de klanten vragen over de installatie en het gebruik hebben.
FAQ:
Q1. Kan ik een steekproeforde voor geleide Vertoning hebben?
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
Q2. Wat over de levertijd?
A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 10-15days voor orde meer dan hoeveelheid.
Q3. Hebt u om het even welke MOQ-grens voor geleide lichte orde?
A: Lage MOQ, 1pc voor steekproef het controleren is beschikbaar.
Q4. Hoe te een orde voor geleide Vertoning te werk te gaan?
A: Ten eerste, kennen uw vereisten of toepassing.
Ten tweede, citeren wij volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde, bevestigt de klant de steekproeven en plaatst storting voor formele orde.
Ten vierde, schikken wij de productie.


Producthoogtepunten
LEIDENE van de P4.81mmsmd2121 Binnenhuur Vertoning 500*1000mm Kabinet P4.81 500*1000mm LEIDEN van de kabinetshuur Vertoningscomité Gray Scale Inventory met 16 bits in Los Angeles Beschrijving: P4.81 is het openluchthuur LEIDENE vertoningspaneel volkomen geschikt voor de hoge oplossing van de eind ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.