Hoge Definitie Binnenp2.5 Vaste HD LEIDENE Vertoning voor Reclame
Productdetails
| Pixel: | 2.5mm | Garantie: | 2 jaar |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 900-1,200 neten | Levensduur: | 100000hours |
| Kabinetformaat: | 480 x 480 mm/640 x 480mm | Kabinetsgewicht: | 7 / 13 kg/kabinet |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3,840Hz | ||
| Markeren |
LEIDENE van 3840Hz HD Vertoning,LEIDENE van 1200nits HD Vertoning,2.5mm Binnen Vaste LEIDENE Vertoning |
||
Productbeschrijving
Hoge Definitie Binnenp2.5 Vaste HD LEIDENE Vertoning voor Reclame
Het hoge Definitiep2.5 Binnen Vaste LEIDENE Vertoningsscherm voor Reclame en Museum/Bibliotheek
Geleide het Scherm Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 2.5mm
2, Volledige kleuren: 281trillions.
3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
4, Standaardkabinetformaat: 480 x 480mm/640 x 480mm
5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 3m.
6, Garantie: 2 jaar.
Eigenschappen:
1. Het naadloze Verbinden
De kabinetstolerantie wordt gecontroleerd binnen 0.05mm, perfect voor het naadloze verbinden, en het kabinet is lichtgewicht en gemakkelijk te installeren.
2. Snel het Assembleren & het Demonteren
Het snelle slotsysteem, wordt geen hulpmiddelen vereist voor installatie van het scherm.
3. Gemakkelijk Onderhoud
Vooronderhoud - de modules kunnen uit voorkant worden genomen en zonder schroeven worden bevestigd.
4. Gemakkelijke Grondinstallatie
Speciaal structureel ontwerp dat u helpt om het scherm op grond gemakkelijk te installeren.
5. De hoogte verfrist zich
De hoge vernieuwingsfrequentie laat dat het LEIDENE scherm toe uitstekend worden blootgesteld aan levende TV toont en camera's.
6. Geschikte en Sterke Sloten
De slotverrichting is gemakkelijk genoeg om installatie vast te maken en te ontmantelen. Het kan 10 meters belasten voor het verticale hangen en zorgt van het naadloze verbinden ervoor.
De Specificatie van het huurscherm:
| Uhd-2,2 | |
| Fysieke Hoogte | 2.5MM |
| Pixelconfiguratie | SMD1921 |
| Pixeldichtheid | 160.000 pixel/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 240 x 240mm |
| Comité Afmetingen (mm) | 480 x 480mm/640 x 480mm |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 2 x 2/3 x 2 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 96 x 96 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 192 x 192/288 x 192 |
| Comité Materiaal | Het gieten |
| Enig Kabinetsgewicht | 6 kg/panel |
| Verwerking | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | ≤300 W/㎡ |
| Max Power Consumption | ≤600 W/㎡ |
| Helderheid | 600-800 neten |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥3,840 Herz |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | ≥100,000 uren |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -20℃ - 50℃/10℃ - 90℃ |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -40℃ - 60℃/10℃ - 85℃ |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 40/IP 21 |
| Aftastenmethode | 1/24 Aftasten |
| Certificatie | CCC, CE, ETL, TUV |
LEIDEN het Schermgeval

Pakket
Wij gebruiken karton met schuimblad en kabinet met houten geval/vluchtgeval.
Wij zullen het meest praktische pakket in verband met de eisen van de klant kiezen.
1) Karton met schuimplaat/EPE
2) Neutrale verpakking zonder embleem
3) Anti-schudt houten gevalpakket voor overzeese verzending.
4) Het pakket van het vluchtgeval met geschikt vervoer.
5) Het aangepaste pakket kan worden ontworpen en worden gemaakt.
FAQ
Q1. Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn een professionele geleide die het schermfabrikant in Shenzhen sinds 2005 wordt gevestigd.
Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als storting, en 70% vóór levering. Wij zullen u de foto's van de producten en de pakketten tonen alvorens u het saldo betaalt.
Q3. Verstrekt u steekproeven? is het extra vrij of?
A: Wij kunnen de steekproef leveren als wij klaar delen in voorraad hebben, maar de klanten moeten de steekproefkosten en de koerierskosten betalen.
Q4. Hoe ongeveer uw levertijd?
A: Over het algemeen, vergt de steekproefbehoeften 20-25 dagen, massaproduktietijd 25-30 dagen voor orde meer dan hoeveelheid.
Q5. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door Overzees, vergt het ongeveer 30 dagen. u kunt DHL, UPS, Fedex of TNT ook gebruiken. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.
Q6. Biedt u waarborg aan voor de producten?
A: Ja, bieden wij 2 jaar vrije garantie aan onze producten aan.
Q7: Hoe maakt u tot onze zaken verhouding op lange termijn en goede?
A: 1. Wij houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ons klantenvoordeel te verzekeren;
2. Wij respecteren elke klant als onze vriend en wij doen oprecht zaken en maken vrienden met hen, geen kwestie waar zij uit komen.
Producthoogtepunten
Hoge Definitie Binnenp2.5 Vaste HD LEIDENE Vertoning voor Reclame Het hoge Definitiep2.5 Binnen Vaste LEIDENE Vertoningsscherm voor Reclame en Museum/Bibliotheek Geleide het Scherm Snelle Details:1, Pixelhoogte: 2.5mm2, Volledige kleuren: 281trillions.3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.4, ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.