De volledige Kleuren1r1g1b P3 1920Hz Binnen LEIDENE Videomuur voor Vast installeert
Productdetails
| Het schermafmeting: | Aangepast | De kleur van de buisspaander: | Volledige Kleur |
|---|---|---|---|
| Gebruik: | Binnen | Pixel: | 3mm |
| Vertoningsfunctie: | Video, tekst, bericht, beeld, beeld | Helderheid: | 1200cd/sqm |
| Garantie: | 2 jaar | Modulegrootte: | 192x192mm |
| Levensduur: | 100000hours | Toepassing: | Binnen Reclame |
| Kleur: | 1R1G1B, volledig-Kleur | Pixeldichtheid: | 111,111pixels/m2 |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥1920Hz | ||
| Markeren |
1920Hz binnen LEIDENE Videomuur,LEIDENE van 1920Hz P3 Vertoning,1R1G1B binnen LEIDENE Videomuur |
||
Productbeschrijving
De volledige Kleuren1r1g1b P3 1920Hz Binnen LEIDENE Videomuur voor Vast installeert
Basisinformatie.
Vaste Geleide Videomuur Snelle Details:
1, Pixelhoogte: 3mm.
2, Volledige kleuren: 281trillions.
3, SMD, Brede het bekijken hoek: 160°/140°.
4, Standaardkabinetformaat: Aangepast, gewicht: 40kg/m2.
5, Geadviseerde minimum het bekijken afstand: 5m.
6, Garantie: 2years.
Vaste Geleide Videomuurbeschrijving:
Omvat de binnen LEIDENE van de Bakovisie Muur permanente installatie binnen elektronische geleide vertoning, het pixel divers van 3mm, 4mm, 5mm, 6mm. U kunt het als aanplakbord of Geleide Muur in Concertzaal of winkel etc. gebruiken.
Vaste Geleide Videomuureigenschappen:
1, Hoge helderheid van 900nits aan 1,200nits, zichtbaar van elke richting binnen.
2, SMD LEDs verzekeren grote het bekijken hoek, horizontaal tot 160° en 140° verticaal.
Beeld geen vervorming, geen kleurdominantie in om het even welke hoek binnen dit gamma.
3, het lichtgewicht, zijhandvat van het Kabinetsontwerp voor het gemakkelijke dragen en assembleren baan.
4, Meanwell-merkvoeding, die energie en hoog rendement besparen.
5, Digitaal proces: 16bits, Hoge contrastverhouding 4000:1, levendige kleur.
6, u kunnen de voordienst kiezen of de achterdienst, het is gemakkelijk voor onderhoud
7, Aangepaste kabinetformaat geschikte verschillende status
Vaste Geleide Videomuurspecificatie:
| Fysieke Hoogte | 3mm |
| Pixelconfiguratie | SMD2121 |
| Pixeldichtheid | 111,111pixels/Sqm |
| Moduledimensies (W x H) (mm) | 192 x192 |
| Comité Afmetingen (mm) | 960 x 960 |
| Nr van Modules per Comité (W x H) | 5 x 5 |
| Fysieke Resolutie van Module (W x H) | 64 x 64 |
| Fysieke Resolutie van Comité (W x H) | 256 x 192 |
| Comité Materiaal | Staal/Aluminium |
| Aftastenmethode | 1/32 Aftasten |
| Gray Scale | met 16 bits |
| Kleuren | 281 triljoen |
| Contrastverhouding | 4.000: 1 |
| Gemiddelde Machtsconsumptie | 120 W /Sqm |
| Max Power Consumption | 400 W /Sqm |
| Werkende Temperaturen/Vochtigheid | -10ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Opslagtemperaturen/Vochtigheid | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Vernieuwingsfrequentie | >1,920Hz |
| Helderheid | 900-1,200nits |
| Horizontale het Bekijken Hoek | 160° |
| Verticale het Bekijken Hoek | 140° |
| Verwacht Leven | 100.000 Uren |
| Het onderhouden | Voorzijde/Achtergedeelte |
| IP Classificatie (Voorzijde/Achtergedeelte) | IP 21 |
Vast Geleid Videomuurgeval:
Onze dienst
Garantie
1. Wij guaratee al onze vertoning, modules, vervangstukken TWEE jaar.
2. Wij verstrekken technologie kostenloos opleiding, die de verrichting en onderhouds opleiding van de LEIDENE schermen in de fabriek bevat.
3. Na garantie, kunnen wij ook u de delen voor vervanging aan onze bodemprijs aanbieden.
4. Na verkoop, als u om het even welk probleem over ons product hebt, kunt u ons per E-mail informeren, zullen wij u in een keer antwoorden
wanneer wij het krijgen en u een goede oplossing aanbieden om het probleem op te lossen.
5. Wij konden ook problemen oplossen want u antil het goed door afstandsbediening terugkrijgt!
levertijd
1. levertijd, Accompalish-productie binnen 25 dagen na het ontvangen van de storting.
2. Vóór Levering, zullen wij de vertoning, zullen testen en het lichte omhooggaand 72 uren, houden en zullen alle delen van de vertoning om controleren te bevestigen het voor levering O.K. is.
Installatie
1. Wij kunnen aan de opleiding en de technische ondersteuning voor de klant in de fabriek meewerken, als de klant zo vereist.
2. Wij konden onze ingenieur sturen om de installatie aan u te leiden. Maar de relavant kosten zouden door uw geacht bedrijf moeten worden betaald.
3. Onze technici zullen CAD Tekening aanbieden te tonen hoe te om de LEIDENE Vertoning terecht en snel te installeren, natuurlijk, als u nodig hebt.
Producthoogtepunten
De volledige Kleuren1r1g1b P3 1920Hz Binnen LEIDENE Videomuur voor Vast installeert Basisinformatie. Modelleer nr. BIF Vertoningstype LEIDENE Videovertoning Toepassing Stadiumprestaties, Reclame, het Winkelen Gids IP Classificatie IP21 Certificatie Ce, RoHS, UL, CCC, ETL Handelsmerk Bakovisie ...
Volledige LEIDENE van de Kleurenp4.81 Openluchthuur Vertonings Hoge Vernieuwingsfrequentie Brede het Bekijken Hoek
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Duidelijke LEIDENE van de Beeldenp3.91 Binnenhuur Vertoning voor Lezingszalen/Conferentiezalen
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lichtgewicht Buiten LEIDENE van de Stadiumhuur Vertoning met 640mmx640mm Aluminiumkabinet
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Verhuur LED-display P3.91 – 500 x 1000 mm gegoten kast, Quick Lock, 7680 Hz, voor podium en concert
LED-videopaneel is ontworpen voor verhuur- en podiumtoepassingen en heeft pixelafstanden van 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm en 3,91 mm als optie. Het ontwerp van de magnetische module en de modulaire voedingseenheid zijn zeer eenvoudig voor onderhoud op locatie.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.